İstanbul Valisi Davut Gül: Yadigar projemizle bin eseri ihya edeceğiz İstanbul Valisi Davut Gül: Yadigar projemizle bin eseri ihya edeceğiz

55.'si düzenlenen İstanbul Jewelry Show Fuarı'na katılım sağlayan Royal Pırlanta, göz alıcı ürünleri ile fuarda dikkatleri üzerine çekti. Fuar Dergisine konuşan Royal Pırlanta Firma Sahibi Şahin Çelik, özellikle safir taşlı pırlanta ürünlerinin dikkat çektiğini açıkladı.

Türkiye'nin en ışıltılı fuarı İstanbul Jewelry Show, 55.kez sektörü bir araya getirdi. Düzenlenen fuara katılım sağlayan Royal Pırlanta, dikkat çeken tasarımları ile fuarda ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

D S C06364

Royal Pırlanta Firma Sahibi Şahin Çelik, Fuar Dergisi mikrofonlarına yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: 
"Tabii ki, bu fuar bizim için oldukça önemli. Ruhsat arası bir fuar olması, ürünlerimize büyük ilgi görmemizi sağlıyor. Zaten yerelde geniş bir müşteri kitlesiyle çalışıyoruz ve ürünlerimiz hem tasarımı hem de kalitesiyle dikkat çekiyor. Şu anda fuar standımızda, modern tasarımlı ürünlerimizden bazılarını sergileyebilirim. Özellikle, baget ve pırlanta tarzı ürünlerimiz oldukça rağbet görüyor. Ayrıca, sapphire taşlı pırlanta ürünlerimiz de ilgi çekiyor. Son dönemde Türkiye'de madalyon tarzı ürünlere olan talebin arttığını gözlemledik, bu yüzden çeşitlerimizi bu yönde genişlettik. Beklentilerimiz genellikle ihracata odaklı oluyor. Fuarda bu doğrultuda ürünlerimizi sergiliyoruz ve uluslararası pazarda varlık göstermeyi hedefliyoruz"