KPMG Raporuna göre sigorta sektörü CEO'ları endişeli KPMG Raporuna göre sigorta sektörü CEO'ları endişeli

Dünya çapında önde gelen ticari fuar şirketlerinden biri olan Deutsche Messe, 2013’ten beri Deutsche Messe’de görev yapmakta olan Annika Klar’ın yeni pozisyonunu duyurdu.

Son üç yıldır Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş.'nin İstanbul'daki şubesinde Genel Müdür olarak görev yapmakta olan Annika Klar Nisan'dan itibaren Almanya'daki Deutsche Messe'de yeni kurulan "Yeni ve Küresel İş Geliştirme" bölümünü yönetecek ve Almanya'daki yeni ticari fuarların ve etkinliklerin kavramsallaştırılması ve uygulanmasının yanı sıra yurtdışındaki stratejik büyümeye odaklanacak.

Dünya çapında önde gelen ticari fuar şirketlerinden biri olan Deutsche Messe, yaklaşık 650 çalışanıyla her yıl Almanya'da ve yurt dışında 150'den fazla ticari fuar ve etkinlik düzenliyor. Yeniliğin hızını artıran, çözümleri ve işbirlikleri aracılığıyla sürdürülebilirlik ve refahın sağlanmasına yardımcı olan tüm uluslardan insanları bir araya getiren şirket, kendi etkinliklerinde buluşan toplulukların ve endüstrilerin bir parçası ve diğer organizatörler tarafından düzenlenen etkinlikler için mükemmel bir ev sahipliği yapıyor.

Deutsche Messe AG Başkanı Dr. Jochen Köckler "Uluslararası ticaret fuarı profesyoneli Annika Klar'ı yeni bölümümüzde Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak görev alacak. Küresel pazarlara ilişkin anlayışı, kültürlerarası işbirliği ve yeni temalar geliştirmedeki uzmanlığı onu bu pozisyon için ideal bir aday haline getiriyor." şeklinde konuşarak Annika Klar’ı yeni pozisyonu için kutladı.

Son üç yıldır İstanbul'da Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş.'nin Genel Müdürü olarak görev yapmakta olan Annika Klar, Nisan ayında Almanya'daki Deutsche Messe'nin yeni bölümünde Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak göreve başlayacak. 

Editör: Sude Yılmaz