PAGÇEV Başkanı: ''Türkiye, geri dönüşümde avrupalı rakiplerini geride bıraktı'' PAGÇEV Başkanı: ''Türkiye, geri dönüşümde avrupalı rakiplerini geride bıraktı''

Türkiye’nin öncü ve en büyük otomotiv camı üreticisi olan Şişecam, Best of Belron 2024’te yerini alacak. Şişecam, otomotiv camlarının yanı sıra gün geçtikçe artan otomotiv yenileme camları ürün çeşitlerini de etkinlikte sergileyecek.

Camın tüm temel alanlarında faaliyet gösteren tek global oyuncu Şişecam, otomotiv camları konusundaki iddiasını sürdürüyor. Avrupa’da da önemli otomotiv üreticilerinin tedarikçisi konumunda bulunan Şişecam, 12-13 Haziran 2024 tarihleri arasında Portekiz’in başkenti Lizbon’da düzenlenecek Best of Belron etkinliğine katılacak.

Ar-Ge ve yatırım faaliyetlerini aralıksız sürdürerek pazarın değişen ve gelişen ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler sunmaya devam eden Şişecam, etkinlik boyunca otomotiv yenileme camlarını sergileyecek. Şişecam, otomotiv endüstrisi tedarikçilerine yönelik geliştirdiği ileri teknoloji ürünleriyle ilgili bilgiler vererek sektör temsilcileriyle bir araya gelecek. Best of Belron, ziyaretçi ve katılımcılarına endüstrinin son teknoloji ürünlerini keşfetme ve aynı zamanda Şişecam'ın otomotiv camlarındaki ürün yelpazesini yakından inceleme fırsatı sunacak. 

Editör: Sude Yılmaz