SIAL Canada, 15-17 Mayıs tarihleri arasında Palais des congrès de Montréal'de gerçekleşti tarım ve gıda endüstrisi profesyonelleri için bir buluşma noktası oldu. Bu yılki etkinlik, Farm Credit Canada (FCC) tarafından sunulan 10 tematik forum, SIAL To Go etkileşimli deneyimi, interaktif atölyeler ve SIAL İnovasyon, Pitch Yarışması ve tamamen yeni Best Canadian Cheesemonger Yarışması gibi prestijli yarışmalar düzenledi. Ayrıca, SIAL ağının 60. yılında 21. edisyon, altmış yıldan fazla yiyecek yeniliğine bir bakış sunacak ve gıda endüstrisinin geleceğini şekillendiren yeni trendleri ziyaretçilerine sundu.

The Hotel Show 2024, DWTC'de, 31 ülkeden katılımcıları ağırladı! The Hotel Show 2024, DWTC'de, 31 ülkeden katılımcıları ağırladı!

Bu yıl SIAL Canada'da öne çıkan ülke Fas, kültürel çeşitliliği ve geleneklerine bir saygı nişanesi olarak seçildi. 

İlk gün, 15 Mayıs Çarşamba günü, SIAL Süt Alanı'nda Best Canadian Cheesemonger Yarışması ve SIAL'ın Inspire Drink bölgesinde içeceklerin dünyası gibi etkinlikler yer aldı. Ayrıca, SIAL To Go ve çeşitli konferanslar da katılımcılara sunuldu.

İkinci gün, SIAL Expert Hub'da Start-up Pitch Yarışması ve Inspire Drink alanında çeşitli içeceklerle ilgili etkinlikler gerçekleşerek, çeşitli konferanslar yapıldı.

Son gün, 17 Mayıs'ta, Inspire Drink bölgesinde sağlık içecekleri sunumu ve Marketing & Consumption forumu gibi etkinliklerle SIAL Canada kapanışı gerçekleşti. Ayrıca, SIAL uzmanları, ziyaretçilere ve sergicilere özel konularda 30 dakikalık interaktif oturumlar sundular.

SIAL Canada, Kuzey Amerika'daki önde gelen profesyonellerin bir ağı ve büyüyen işletmeler için önemli bir kaynak olan SIAL Canada, SIAL uzmanları, ziyaretçilere özel tavsiyeler sunacakları interaktif oturumlar düzenlediler.

Editör: Sude Yılmaz