Lüks düğün ve parti profesyonellerine yönelik özel bir üyelik topluluğu olan RSVP, yüzden fazla düğün organizatörünü ve sektör paydaşlarını bir araya getirerek bir sempozyum düzenledi. Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen sempozyum 5 gün boyunca çeşitli etkinlikler sundu.

Uujk

Mandarin Oriental Bosphorus'ta açılış gecesini gerçekleştiren etkinlik, Divan Kuruçeşme, Sait Halim Paşa Yalısı ve Çırağan Sarayı'nda devam etti.

İstanbul'da 2-6 Nisan 2024 tarihleri arasında gerçekleşen sempozyum, etkinlik başına 250 misafir ağırladı. Aynı şekilde, Kanarya Adaları'nda 18-22 Kasım 2024 tarihlerinde düzenlenecek olan bir diğer sempozyumda da benzer bir ortam sağlanacak.

EY Girişimci Kadın Liderler Programı 2024 başvuruları açıldı EY Girişimci Kadın Liderler Programı 2024 başvuruları açıldı

Sektörün geleceğini şekillendiren ve standartlarını yükselten katkıları kutlama fırsatı sunan RSVP Ödülleri, İstanbul'da 5 Nisan 2024'te gerçekleşti, New York'ta ise 14 Ekim 2024'te düzenlenecek. Bu etkinlikler, sektördeki başarıları ve yenilikleri kutlamak için büyük bir fırsat sunacak.

Lpşğü

Editör: Sude Yılmaz