İKMİB Birliği tarafından düzenlenen milli katılım organisyonu Cosmoprof Bologna fuarı, kozmetik sektörünün önde gelen isimleri buluşturdu. Türkiye'den 21 firma milli katılım organizasyonuyla yer alırken, fuar 248.500'den fazla kişi tarafından ziyaret edildi.

Bitcoin fiyatı siyasi gelişmelerden etkilenerek düşüş yaşadı Bitcoin fiyatı siyasi gelişmelerden etkilenerek düşüş yaşadı

G Jvno J R Wk A A684

21-23 Mart 2024 tarihleri arasında İtalya'nın Bologna şehrinde gerçekleştirilen Cosmoprof Bologna fuarı, IKMIB Birliği tarafından 16. kez Milli katılım organizasyonuyla düzenlendi. Bu önemli etkinliğe ülkemizden, Milli katılım organizasyonu kapsamında 21 firma ve bireysel olarak 57 firma katıldı. Kozmetik sektöründe dünyanın en prestijli fuarlarından biri olan etkinlik, 3.012 katılımcıyı ağırladı ve 248.500'den fazla kişi tarafından ziyaret edildi.
Milano Ticaret Ataşesi Sn. O. Murat Ergan, İKMİB Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Uğur Adıyaman ve TİM Delegeleri Sn. Kenan Benliler ve Sn. Özge Öğütçü, ihracatçı firmalarımızı ziyaret ederek başarı dileklerini ilettiler.
Fuar kapsamında, İKMİB Yönetim Kurulu Üyesi Ali Küçük, Şikago Başkonsolosu Engin Türesin ve Şikago Ticaret Ateşesi Dr. Ahmet Samet Tekoğlu, katılımcı firmalarımızı ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundular.