28’nci ICCI Uluslararası Enerji ve Çevre Fuar ve Konferansı, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve EPDK’nın desteği ile Sektörel Fuarcılık ve Kojentürk Derneği tarafından, 24-26 Nisan 2024’te enerji sektörünü bir araya getiriyor. 

Sektörel Fuarcılık ve Kojentürk Derneği tarafından düzenlenen ICCI Uluslararası Enerji ve Çevre Fuar ve Konferansı, 28.kez sektör paydaşlarını bir araya getiriyor.

Enerji camiasının yoğun ilgi gösterdiği fuar, 24-26 Nisan tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak.
2023 yılında ‘İklim Değişikliğine Duyarlı Sürdürülebilir, Verimli Enerji Dönüşümü’ teması ile düzenlenen ve 45 ülkeden 15 bini aşkın ziyaretçiyi ağırlayan ICCI, 2024 yılında ‘Enerjinin Geleceğini Keşfet’ temasıyla düzenlenecek ve enerji gündeminin en güncel konuları ve teknolojik yeniliklerle yine sizler için değerler yaratacak.

TOBFED ile kadınlar otomotiv sektöründe mucizeler yaratıyor TOBFED ile kadınlar otomotiv sektöründe mucizeler yaratıyor

Katılımcılarının verimli iş görüşmeleri gerçekleştirdiği Türkiye’nin ve yakın coğrafyanın en büyük uluslararası enerji fuarı yerli ve yabancı katılımcılarıyla buluşacak.

Düzenlenecek olan fuarın ziyaretçi profili, Kamu Hizmet Kurumları, Enerji Yatırımcıları, Kojenerasyon Yatırımcıları, Nükleer Enerji Yatırımcıları, Rüzgar Enerjisi Yatırımcıları, Güneş Enerjisi Yatırımcıları, Biyokütle Enerjisi Yatırımcıları, Jeotermal Enerjisi Yatırımcıları, Hidrojen Yatırımcıları, Sanayi Fabrikaları Yöneticileri, Tekstil Fabrikaları, Çimento Fabrikaları, Boya Fabrikaları, Demir, Çelik Fabrikları ve daha birçok alandan olacak.