Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen Üsküdar için yeni bir fuar ve kongre merkezi müjdesini verdi. Türkmen, seçim çalışmaları devam eden Ak Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum ile ortak bir proje hedeflediklerini aktardı.

Ak Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, geçtiğimiz günlerde Haliç Kongre Merkez’inde düzenlediği toplantıda İstanbul vizyonuna dair projelerini ve hedeflerini açıklamıştı. Kurum toplantıda ulaşımdan istihdama kadar birçok müjde ve vaatlerini açıklarken, Anadolu Yakası için yeni bir fuar ve kongre merkezi müjdesini de vermişti.

İstanbul’un yeni dönemde uluslararası birçok organizasyona ev sahipliği yapacağını vurgulayan Kurum toplantıda ‘’İstanbul bir festival şehri olacak. İstanbul’da birçok yeni festival gerçekleştireceğiz. İstanbul Anadolu Yakasında yeni bir fuar ve kongre merkezi yapılacak. Şehir müzesi ve Haliç Bilim Merkezi hayata geçecek. İstanbul uluslararası organizasyonlara ev sahipliği yapacak. Türkiye yüzyılı hedefi için İstanbul ile canla başla mücadele edeceğiz’’ diye konuşmuştu.

Ticaret Bakanlığı ve Gümrük Muhafaza ekipleri kaçakçılıkla mücadelesini sürdürüyor Ticaret Bakanlığı ve Gümrük Muhafaza ekipleri kaçakçılıkla mücadelesini sürdürüyor

G Gu F Op E Wo A Ag Cu C

Kurum’un yeni fuar alanı vaadine Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’den bir mesaj geldi. Türkmen, son günlerde belediye bünyesinde birçok kültürel etkinliğe ve organizasyonlara ev sahipliği yapan Üsküdar için Murat Kurum ile birlikte yeni bir kültür merkezi ve fuar alanı ortak projesi hedeflediklerini belirtti.

Türkmen, resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; ‘’Madem Üsküdar salonlara, meydanlara sığmayan kültürel etkinliklerin merkezi oldu, Anadolu Yakası’nın en büyük kültür merkezi ve fuar alanı da bizde olmalı artık! İBB Başkan Adayımız Murat Kurum ile yapacağımız ortak projelerden biri de Harem Kültür ve Kongre Merkezi olacak’’ ifadelerini kullandı.

G Gu F Op T X U A A Ld C V