İç ve dış mekanlar yaratmak için mobilya ve aksesuar, aydınlatma, kilim ve döşeme, ev tekstili ve çok çeşitli malzeme tedarikçilerini sunan, ev ve ticari mobilyalar için türünün ilk örneği olan Home Deco Expo International bugün Miami Beach Kongre Merkezinde sergiye açıldı.  

Modern yaşam için güzel iç ve dış alanlar yaratmak amacıyla uluslararası mobilya ve aksesuar, aydınlatma, kilim ve döşeme, ev tekstili ve çok çeşitli malzeme tedarikçilerinin sunulduğu, ev ve ticari mobilyalara yönelik türünün ilk örneği olan sergi, 29 Şubat - 2 Mart 2024 tarihleri arasında ziyaretçilerini bekliyor.

Mobilya tasarımı, işçilik ve malzemelerdeki en son yenilikleri keşfetmek için mükemmel bir fırsat için hemen kaydolun. Lüks döşemelerden zarif yemek ve yatak odası takımlarına, güzelleştirmek veya yenilemek için yüksek kaliteli malzemelere ve her alanı süslemek için aksesuarlara kadar yeni ürünler sunuyor.

HDX, 250.000 metrekarelik sergi alanı boyunca Avrupa, Latin Amerika, Asya ve Kanada'dan katılımcılar tarafından sunulan geniş bir ürün ve fiyat kategorisi yelpazesi sunacak.

BeautyEurasia güzellik sektörünün buluşma noktası olmaya devam ediyor BeautyEurasia güzellik sektörünün buluşma noktası olmaya devam ediyor

Home Deco Expo International CEO'su Oğuz Gürdamar, "Home Deco Expo, yeni işbirlikleri kurma, yeni ürünler keşfetme ve iş yapmanın daha iyi yollarını oluşturma konusunda karşılıklı ilgi olduğu için alıcılar ve katılımcılar için açık avantajlar sunuyor" dedi.

Editör: Sude Yılmaz