Lojistik ve taşımacılık sektörü, Türkiye'nin hizmet ihracatında yüzde 40'lık paya sahip Lojistik ve taşımacılık sektörü, Türkiye'nin hizmet ihracatında yüzde 40'lık paya sahip

Anuga Foodtec, 19-21 Mart tarihleri arasında Almanya'nın Köln şehrinde Kölnmesse'de düzenlenecek. Yiyecek ve içecek endüstrisine yönelik dünyanın önde gelen ticaret fuarı olan Anuga Foodtec, canlı, çok yönlü ve dinamik yapısıyla dikkat çeken Anuga ziyaretçilerine benzersiz faydalar sunuyor.

Anuga, küresel gıda endüstrisinde etkili bir ağ oluşturmak ve yüksek görünürlük sağlamak için birçok ilgili katılımcıyı tek bir yerde bir araya getiriyor.

Geniş kapsamlı teklifiyle Anuga, dünya genelindeki mevcut tüm yiyecek ve içecek tekliflerini kapsıyor. 10 ticari fuarın tek bir çatı altında düzenlenmesi, katılımcılara yönlendirme ve tüm modern yenilikleri sunma imkanı sağlayacak. Anuga'da en iyi katılımcılar, ticaret, endüstri ve ev dışı pazarında karar vericiler ve alıcılarla buluşur. Her iki tarafın da yüksek kalitesi, Anuga'yı lider sipariş ve ihracat platformu haline getiriyor.

İleriye dönük perspektifler ve iş potansiyeli sunan ilgili gıda trendlerine ve önemli konulara odaklanarak diğer ticari fuarlardan farklılaşan Anuga, birçok ilgi çekici özel etkinlik, kongre ve etkinliklere ev sahipliği yaparak geleceğin çözümleriyle ilgilenir ve dönüşüm süreçlerini ileriye taşır. Ticaret fuarı aynı zamanda, ünlü endüstri uzmanları ve gelecek ve trend araştırmacıları ile fikir alışverişi için bir forum sağlar, böylece bir "küresel bilgi lideri" olma özelliğini taşır.