Finansal Kurumlar Birliği (FKB), Türkiye Sigorta Dayanışma Evi'nde Ramazan ayı boyunca 15 gün boyunca 15 bin kişiyi misafir etti.

Bakan Bolat, Cezayir ve Tunus'da görüşmeler gerçekleştirecek Bakan Bolat, Cezayir ve Tunus'da görüşmeler gerçekleştirecek

Türkiye Sigorta'nın Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi kampüsünde kurduğu Dayanışma Evi'nde, Ramazan ayı süresince iftar yemekleri ve çeşitli etkinlikler düzenlendi. 15 gün boyunca, FKB'nin ev sahipliğinde gerçekleşen iftar sofraları, 15 bin kişiye ev sahipliği yaptı.

Finansal Kurumlar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Emre Ballı, deprem bölgesindeki hayatın yeniden canlanması için ellerinden gelen desteği sunmaya devam ettiklerini belirtti. Ballı, "Bölgenin kalkınması ve refahı için hep birlikte çalışıyoruz. Ramazan ayında depremzedelerin yanında olmak ve Ramazan'ın bereketini, birliğini paylaşmak istedik. Ayrıca, Dayanışma Evi'nde yaşayan çocuklara basketbol forması ve ekipmanları da hediye ettik. Ramazan ayı iftarlarına destek veren tüm paydaşlara ve üye şirketlere teşekkür ediyorum" dedi.

Türkiye Sigorta Genel Müdürü Taha Çakmak da geçen yıl olduğu gibi bu yıl da depremzedelerle bir araya gelerek Ramazan'ı birlikte kutladıklarını ifade etti. Çakmak, "Geleneksel kardeşlik sofralarımızı kurarak Ramazan'ın bereketini paylaştık. Finansal Kurumlar Birliği üye şirketlerinin desteğiyle Ramazan boyunca depremzedelerle bir araya gelmek ve dayanışma duygusunu yaşamak bizim için büyük bir mutluluk" şeklinde konuştu.

Tüm Ramazan ayı boyunca Türkiye Sigorta Dayanışma Evi'nde düzenlenen 30 bin kişilik iftar yemeklerine Mercedes Benz Kamyon, Fair Finansman A.Ş., Halk Faktoring A.Ş., Doğru Varlık Yönetim A.Ş., Arena Finans Faktoring A.Ş. ve diğer birçok firma destek verdi.

Editör: Sude Yılmaz