14-16 Mart 2024 tarihleri ​​arasında Anaheim, Kaliforniya'da gerçekleşecek Natural Products Expo West etkinliğine katılan ziyaretçiler ve katılımcılar, doğal ve organik ürünler dünyasında geleceğinizi güçlendirmek için büyük adımlar atabilecek.

Doğal ve organik ürünler sektöründe geleceği şekillendirmeye istekli bir ziyaretçileri ağırlayacak olan Natural Products Expo West, CPG ve perakende ekosisteminin önemli buluşmalarından biri olacak. Anaheim'da düzenlenecek olan bu etkinlik, gelişmekte olan ve öncü markaların geniş koleksiyonunu sunarak gelecekteki büyük satıcılarınızı bulmanıza olanak tanıyor.

İran'ın İsrail'e misilleme saldırısı İran'ın İsrail'e misilleme saldırısı

14-16 Mart 2024 tarihleri ​​arasında Anaheim, Kaliforniya'da gerçekleşecek olan bu etkinliğe katılan ziyaretçiler ve katılımcılar, doğal ve organik ürünler dünyasında geleceğinizi güçlendirmek için büyük adımlar atabilecek. Expo West, perakendeciler, yatırımcılar, iş liderleri ve etkileyicilerle yüz yüze bağlantı kurmak için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Bu etkinlik ziyaretçilere sürdürülebilir potansiyel müşteri oluşumunu artırma, yeni ürünlerini sektöre  tanıtma, mevcut müşteri ilişkilerini güçlendirme, marka bilinirliğinizi artırma, sektördeki varlığınızı güçlendirme, yurtiçi dağıtımınızı genişletme gibi birçok fırsat sunuyor