Cyberwise, “İhracatı Hızlandıranlar” Ödül Programında, 2023 yılı ihracat performansı nedeniyle, Teknoloji sağlayan firmalar kategorisinde “Güvenlik ve Siber Savunma” alanında ödüle layık görüldü.

Türkiye’nin lider siber güvenlik firması Cyberwise, Türkiye’de teknoloji inovasyonunu teşvik etmek ve ödüllendirmek amacıyla teknolojik inovasyonları desteklemeyi, yaratıcı çözümleri ödüllendirmeyi ve sektördeki ilerlemeyi teşvik etmeyi hedefleyen “İhracatı Hızlandıranlar” ödül programında, Güvenlik ve Siber Savunma alanında ödüle layık görüldü. 2023 yılı ihracat performansıyla öne çıkan Cyberwise adına ödülü, Proje Yönetim Ofisi Müdürü Murat Armutçu aldı.

Halkbank 86. yaşını kutluyor Halkbank 86. yaşını kutluyor

Murat Armutçu, “İhracat performansımızın Ticaret Bakanlığı bünyesinde Hizmet İhracatçılar Birliği tarafından yapılan İhracatı Hızlandıranlar Ödülü ile taçlandırmasından dolayı mutluluk duyuyoruz. 2023 yılı içerisinde gerçekleştirdiğimiz başarılı ihracat projelerimiz ile bu ödüle layık görüldük. Önümüzdeki dönemde de ihracat performansımızı daha da artırmak amacıyla bölgesel yatırımlar yapmaya devam ediyoruz” şeklinde konuştu. 

Bölgede küresel bir siber güvenlik entegratörü olma hedefiyle yola çıkan Cyberwise, tüm dünyadan 750’den fazla kurumsal müşterisine sunduğu uçtan uca çözümlerle, “Tek Adres” iş modelinin sunduğu rahatlığı sağlıyor. Bu modelle, danışmanlık, ürün satışı, teknik destek ve yönetilen hizmetler alanlarındaki çalışmalarını başarıyla sürdürüyor. Cyberwise bu başarılarını ihracat alanında da sürdürerek hedefine iş ortakları ve kendi geliştirdiği ürünler ile küresel entegratör olmaya adım adım ilerlemektedir.