Gaziantep Halı Fuarı kapılarını açtı: Sektörün en güçlü halı markaları Ortadoğu Fuar Merkezi'nde ağırlanıyor Gaziantep Halı Fuarı kapılarını açtı: Sektörün en güçlü halı markaları Ortadoğu Fuar Merkezi'nde ağırlanıyor

Cami restorasyon ve dekorasyon firmalarına ulaşma imkanı, İslam mimarisi ve sanatı ile yoğrulmuş sanat ve emek dolu ürünleri inceleme, yeni firmalar ve yeniliklerini yakından takibini sağlayan 15. Uluslararası İhtisas Cami Yapı Ekipmanları Fuarı kapılarını açtı. 

Photo 5877678498972286775 Y

PROAKTİF Fuarcılık tarafından düzenlenen 15. Uluslararası İhtisas Cami Yapı Ekipmanları Fuarı bugün kapılarını açtı. 4 Mayıs tarihine kadar İstanbul Fuar Merkezi'nde ziyaretçilerini ağırlayacak olan fuar ilk gününden yoğun ilgi gördü.

Düzenlenen fuarın açılışında Fuar Dergisi'ne açıklamalarda bulunan Proaktif Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Şahin, fuarın detaylarını paylaştı.

Şahin, “15.Uluslararası Cami ekipmanları ve yapı fuarımız bugün başladı. Cami ve Kuran kurslarında ihtiyaç olan tüm ekipmanlar bu fuarda sergileniyor. 27 sektörden 117 firma bu fuarda stant açtı. Dolayısıyla fuarımıza iş insanları, müftüleri cami dernekleri, din görevlileri ciddi ziyaretçiler geldi. Biz bu fuarı tüm Türkiye genelindeki bu sektörlerle ilgilenenlerin ziyaret etmesini istiyoruz. Yılda bir kez düzenlenen ancak her yıl ziyaretçisi gittikçe artan bir fuar. Yarından itibaren de yabancı alım heyetleri fuarımıza gelecek” dedi.

Photo 5877678498972286776 Y