Her yıl gıda sektörünün en prestijli etkinliklerinden biri olan UzFood Fuarı, 26 - 28 MART tarihlerinde, Özbekistan, Uzexpocentre NEC'de ulusal ve küresel gıda pazarlarını temsil eden sektörün önde gelen isimlerini bir araya getiriyor. Bu etkinlik, gıda üreticileri, tedarikçileri ve distribütörlerini bir araya getirerek çeşitli işbirlikleri ve ortaklıkların önünü açıyor.

Fuar, her yıl sektördeki önde gelen firmaların, ithalatçıların ve distribütörlerin üst düzey yöneticileri tarafından büyük ilgiyle ziyaret ediliyor. Zengin bir ürün yelpazesi ve son teknoloji ekipmanlarıyla katılımcılara geniş bir tanışma ve işbirliği fırsatı sunuluyor.

UzFood, iş görevlerini üç gün içinde verimli bir şekilde çözebileceğiniz büyük bir çevrimdışı platformdur. 2023 yılında gerçekleşen fuara, Özbekistan'ın yanı sıra 33 ülkeden ve 13 bölgeden toplam 9396 ziyaret kaydedildi ve bunların 6960'ı profesyonel ziyaretçilerden oluştu.

VIETNAM EXPO 2024, Hanoi'de gerçekleşecek VIETNAM EXPO 2024, Hanoi'de gerçekleşecek

UzFood çerçevesinde her yıl zengin bir iş programı düzenlenmektedir. Bu programın bir parçası olarak, gıda üreticileri ile alıcılar arasında özel toplantılara ev sahipliği yapan Perakende Merkezi gibi etkinliklerin yanı sıra forumlar, seminerler ve katılımcıların ustalık sınıfları da yer almaktadır. UzFood Fuarı, gıda endüstrisindeki yenilikleri ve işbirliklerini geliştirmek isteyen herkes için vazgeçilmez bir buluşma noktası haline geliyor.