Fransa'dan ve Avrupa'nın dört bir yanından 300'ün üzerinde marka, bilgi birikimini ve yaratıcılığını sergilemek için Workspace Expo'ya hazırlanıyor. Etkinlik, 26, 27 ve 28 Mart tarihlerinde Porte de Versailles'de gerçekleşecek.

Workspace Expo, ofislerin çalışanların ve yöneticilerin beklentilerini karşılamak, şirket kimliğini yansıtmak, insanları bir araya getirmek ve yetenekleri çekmek ve elde tutmak için geliştirilmesini hedefleyen bir platformdur. Bu yılın odak noktası ise özgünlük, sürdürülebilirlik ve ileri dönüşümdür.

Etkinlik, işyeri dönüşümüne katılanların sesini duyururken, çalışma alanı tasarımının karşı karşıya olduğu yeni zorluklara da dikkat çekiyor. Workspace Expo, katılımcılara işyerlerindeki yenilikçi yaklaşımları ve geleceğin ofis trendlerini keşfetme fırsatı sunuyor.

İKMİB tarafından PRSE 2024 Fuarı’na milli katılım düzenlendi İKMİB tarafından PRSE 2024 Fuarı’na milli katılım düzenlendi

Tasarım, mobilya ve çalışma alanı tasarımı odaklı bir ticaret fuarı olan Workspace Expo, iş dünyasındaki müdürler ve belirleyiciler için ana buluşma noktası olacak. Etkinlik, genel yönetimden çalışma ortamı yönetimine, genel hizmetler yönetiminden satın alma yönetimine, insan kaynakları yönetiminden iletişim yönetimine kadar birçok farklı alanı kapsıyor. Ayrıca mimarlar, proje yöneticileri ve benzeri profesyoneller de etkinlikte yer alacak. Ziyaretçiler, işyerlerinin tasarımı, donanımı ve işlevselliği konularında yeni trendleri ve yenilikleri keşfetmek, işbirlikleri kurmak ve sektördeki en son gelişmeleri takip etmek için Workspace Expo'ya katılıyor. 

Workspace Expo'da geniş bir ürün yelpazesi sunulmaktadır. Sergilenen ürünler arasında; çalışma alanı mobilyaları, yaşam alanı mobilyaları, hava-ışık ürünleri, duvarlar-zeminler-tavanlar, akustik çözümler, tabela çözümleri, yerleşim-düzenleme, dekorasyon ve aksesuarlar, çalışma alanlarında sanat gibi çeşitli kategoriler bulunuyot.

Editör: Sude Yılmaz