İTO'nun 2020 yılından itibaren Türkiye milli iştiraki düzenlediği Texworld Evolution Paris 2024 Autumn Fuarı kapılarını açtı. Düzenlenen fuara İstanbul Ticaret Odası temsilcileri ziyarette bulundu.

Türkiye’nin Çin Halk Cumhuriyeti’nden sonra en büyük ikinci katılımcı ülke olduğu Texworld Evolution Paris 2024 Autumn Fuarı kapılarını tekstil profesyonellerine açtı.

G Ra P I Sqa Q A A Ev Y Z

İstanbul Ticaret Odası’nın 2020 yılından itibaren Türkiye milli iştirakini düzenlediği Fuarda, İTO Yönetim Kurulu Üyeleri Giyasettin Eyyüpkoca ve Bahadır Yaşık, Paris Büyükelçisi Yunus Demirer, Ticaret Başmüşaviri Murat Gören, Ticaret Müşaviri Gonca Köksal Ensari ve İTO Meclis Üyeleri ile birlikte katılımcı firmaları ziyaret ettiler.

G Ra P I Se X Q A E Ues R

ALZ Grup tarafından düzenlenen Londra  Sağlık Fuarı büyük ilgi gördü ALZ Grup tarafından düzenlenen Londra Sağlık Fuarı büyük ilgi gördü

Kumaş ve aksesuar sektörünün buluşma noktası olan fuar Bangladeş, Çin, Hindistan ve Japonya başta olmak üzere 19 ülkeden uluslararası katılımcısını ağrırlıyor. 40 bin metrekarelik ürün sergileme alanında dünyadan 7 binin üzerinde profesyonel ziyaretçisini bekleyen fuara en büyük 2.katılımcı ülke Türkiye oldu. 
 

Editör: Eslem Nur KARAMAN