Kişisel bakım malzemeleri sektöründe önde gelen uluslararası etkinlik olan in cosmetics Global, 16-18 Nisan 2024 tarihlerinde Paris Expo Porte de Versailles'de gerçekleşecek. Bu üç günlük etkinlik, uluslararası kişisel bakım bileşeni tedarikçilerini ve kozmetik yaratıcılarını bir araya getirerek kapsamlı ağ oluşturma, kaynak bulma ve öğrenme fırsatları sunacak.

Kozmetik bilimindeki en iyi başarıları kutlar ve önde gelen kişisel bakım bileşeni tedarikçilerini ziyaretçilerle buluşturarak en ileri kozmetik ürünlerine ilham veren bu etkinlik, diğer önde gelen Avrupa kişisel bakım başkentlerinde düzenlenmektedir ve her yıl popülerliği artıyor. Geçtiğimiz Mart ayında Barselona'da düzenlenen en son etkinlik, 10.799 tekil ziyaretçiyi ve dünya çapından toplam 20.902 katılımcıyı ağırlamıştı.

BeautyEurasia güzellik sektörünün buluşma noktası olmaya devam ediyor BeautyEurasia güzellik sektörünün buluşma noktası olmaya devam ediyor

Bilimi merkezine alan kişisel bakım endüstrisinde öncü ve avangard atılımlar için önde gelen uluslararası lansman platformu olan in-cosmetics Global, ziyaretçilere ve katılımcılara geniş bir yelpaze sunuyor.

Sürdürülebilirlik konusunda da Net Sıfır Karbon misyonunu benimseyen Fuar, 2040 yılına kadar Net Sıfır olmayı ve 2030 yılına kadar sera gazı emisyonlarını %50 azaltmayı taahhüt ediyor.

Editör: Sude Yılmaz