Ekonomi ve Kripto Seminerleriyle adından sıkça bahsettiren Türkiye’nin öncü kripto borsalarından ICRYPEX, Türkiye’nin her yerinde hayata geçirdiği seminerlerinin beşinci ayağını Gaziantep’te tamamladı.  25 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşen etkinliğe dijital dünyaya ve kripto sektörüne ilgi duyan 150’den fazla kişi katıldı. Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirilmeye devam edilecek olan Kripto ve Ekonomi Seminerleri, ilgilileri alanında uzman isimlerle buluşturmaya devam edecek.

Türkiye’nin en büyük kripto para platformlarından ICRYPEX, 25 Mayıs Cumartesi günü Gaziantep Divan Otel’de Kripto ve Ekonomi Seminerleri’nin dördüncü oturumunu gerçekleştirdi. Kripto para dünyası, blok zinciri, dijital varlıklar ve ekonomideki gelişmelerle ilgili birçok konu uzman isimler tarafından ele alındı. 

OTOKAR’IN OTONOM ZIRHLISI ALPAR İLE ARMA II ARACI DÜNYA SAHNESİNDE OTOKAR’IN OTONOM ZIRHLISI ALPAR İLE ARMA II ARACI DÜNYA SAHNESİNDE

1717140524 Gaziantep Semineri

Etkinlikte; kripto para piyasasının deneyimli isimlerinden ICRYPEX CEO’su Gökalp İçer’in yanı sıra Ali Perşembe, Selçuk Geçer ve ICRYPEX araştırma uzmanı Berk Koçak sektöre dair değerlendirmelerde bulundu. 

150’den fazla kişinin katılımıyla interaktif olarak gerçekleşen etkinlik yoğun ilgiyle tamamlandı. Türkiye’nin dört bir yanında ücretsiz olarak gerçekleşmeye devam edecek olan ICRYPEX Kripto ve Ekonomi Seminerleri, katılımcılara sunduğu geniş bakış açısı sayesinde doğru bilgiyle işlem yapma ve finansal okuryazarlık bilincini aşılamaya devam edecek. 

Bir sonraki ICRYPEX Ekonomi ve Kripto Semineri 29 Haziran Cumartesi günü Bursa’da gerçekleşecek. ICRYPEX yönetim kurulu başkanı Gökalp İçer ve ICRYPEX araştırma uzmanlarının anlatımlarıyla gerçekleşecek olan etkinliğe katılım için ICRYPEX web sitesinden ücretsiz olarak bilet alabilirsiniz. 

Editör: Sude Yılmaz