HT Solar, SolarEX İstanbul'da, yeni nesil TOPCON teknolojisine sahip güneş panellerini ve yeni teknoloji ürünlerini ilk kez sergileyecek. 4-6 Nisan tarihleri ​​arasında gerçekleşecek olan etkinlik, dünyanın en büyük 5 güneş enerjisi fuarları arasında yer alıyor. HT Solar, Türkiye ve dünya genelinde önemli bir çözüm ortağı olarak yer alıyor ve yıllık 2 GW'lık güneş paneli üretim kapasitesine sahip. SolarEX İstanbul'da sergilenecek olan yeni nesil güneş panelleri, daha yüksek performans ve verimlilik sunuyor. Bu paneller, çift taraflı enerji üretimi, düşük ışık performansı ve daha az güç kaybı gibi özelliklerle günümüzün en ileri güneş paneli teknolojisi olarak öne çıkıyor.

HT Solar'ın SolarEX İstanbul'da sergileyeceği TOPCON güneş panelleri, her hava koşulunda yüksek performans sunarak yatırımcılara önemli bir fırsat sunuyor. Yüksek verimlilikleri sayesinde, az güneş alan bölgelerde bile etkili enerji üretimini sağlıyorlar. HT Solar'ın yaptığı büyük Ar-Ge yatırımları sayesinde, TOPCON güneş panelleri %2 daha fazla enerji üretme kapasitesine sahip. Bu başarı, hem iş ortaklarına hem de doğaya önemli bir katkı sağlıyor.

HT Solar, SolarEX İstanbul'da ayrıca yeni nesil teknolojiye sahip ürünlerini de sergileyecek. Ayrıca, Türkiye'deki 12 GW'lık güneş paneli kurulumunun 2 GW'lık kısmında imzası bulunan firma, geçtiğimiz günlerde 5 milyonuncu güneş panelini üretmiş oldu. Bu önemli kilometre taşını kutlamak için, standlarında bu paneli sergileyecekler ve ziyaretçilerin imzalamasına olanak sağlayacaklar. HT Solar aynı zamanda Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı'nın "Sürdürülebilir Enerji Sponsoru" olması nedeniyle, takım oyuncularının imzaladığı formayı da sergileyecek.

Güneş enerjisi sektörünün dünyadaki en büyük 3.fuarı solarex istanbul 16.kez yoğun ilgiyle kapılarını açtı! Güneş enerjisi sektörünün dünyadaki en büyük 3.fuarı solarex istanbul 16.kez yoğun ilgiyle kapılarını açtı!

HT Solar standını ziyaret eden katılımcılar, çeşitli etkinliklere katılarak hem eğlenceli vakit geçirecekler hem de çeşitli hediyeler kazanma fırsatı elde edecekler.