25-27 Mart tarihleri arasında Excel London'da gerçekleşecek olan HRC, Birleşik Krallık'ın konaklama endüstrisi için kilit bir iş etkinliği olarak öne çıkıyor. Etkinlik, yiyecek ve içecekten profesyonel mutfak ekipmanlarına, konaklama teknolojisinden mobilya ve iç mekan ürünlerine kadar geniş bir yelpazede 1500'den fazla tedarikçiyi bir araya getirecek.

HRC, sektördeki en son trendleri öğrenmek için 100'den fazla konuşma, tadım ve gösteriye ev sahipliği yapacak. Öncü uzmanlar tarafından yönetilen bu etkinlikler, ziyaretçilere işlerini ileri taşımak ve müşteri memnuniyetini artırmak için faydalı ipuçları sunacak.

Etkinliğin merkezinde bulunan Vision Stage, üç gün boyunca küresel trendlere, konaklama ve yiyecek hizmetlerinin geleceğine odaklanacak seminerlere ev sahipliği yapacak. Ayrıca, Design Command tarafından tasarlanan Ağ Merkezi, ziyaretçilerin bir araya gelip yeni bağlantılar kurabilecekleri bir platform sağlayacak.

TechX, teknolojinin geleceği üzerine odaklanarak alıcılar ve tedarikçiler için heyecan verici tartışmalar sunacak. Ayrıca, HRC'nin uluslararası boyutunu vurgulayan International Salon Culinaire, konaklama sektöründeki gastronomi becerilerini sergileyecek.

LIFT EXPO Kazakhstan, Kazakistan'ın asansör endüstrisine yön verecek LIFT EXPO Kazakhstan, Kazakistan'ın asansör endüstrisine yön verecek

HRC ve IFE'de Ticari Hizmetler, işletmelerin büyümesine yardımcı olacak sektör uzmanlarından değerli bilgiler sunacak. Son olarak, Yeni Ürünler Tadım Tiyatrosu, alıcıların yeni ürünleri deneyimleyebileceği ve yeni iş bağlantıları kurabileceği heyecan verici bir platform olacak.