İşçilik maliyetlerinin artmasıyla zorlanan Türk deri ihracatçıları İtalya'ya yöneldi İşçilik maliyetlerinin artmasıyla zorlanan Türk deri ihracatçıları İtalya'ya yöneldi

Ege İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Jak Eskinazi, 31 Mart yerel seçimlerinin demokrasinin temel unsurlarından biri olan yerel seçimleri başarılı bir şekilde tamamladığını belirtti. Oy kullanımı ve sayım sürecinin huzur ve sükûnet içinde geçmesinin memnuniyet verici olduğunu ifade etti.

Eskinazi, seçimlerde görev alan kamu görevlileri ve parti görevlilerine teşekkür ederek, yeniden veya ilk kez seçilen belediye başkanları ve yerel yöneticileri kutladı ve görevlerinde başarılar diledi.

Yerel yönetimlere, halkın yaşam koşullarını iyileştirmeleri, alt yapı sorunlarını çözmeleri, trafik sorunlarını azaltmaları ve çevreci politikaları uygulamaları konusunda başarılar dileyen Eskinazi, merkezi ve yerel yönetimler arasındaki iş birliğinin güçlenmesini ve ekonomik sorunların azalmasını umut etti.

Seçim sonrası yapısal reformlara daha fazla ağırlık verilmesi gerektiğini vurgulayan Eskinazi, daha mutlu, daha refah ve daha adil bir Türkiye için birlikte daha fazla çalışılması gerektiğini belirtti.

Editör: Sude Yılmaz