Dünyanın en büyük deniz ürünleri ticaret etkinliği olan Seafood Expo Global/Seafood Processing Global, 150'den fazla ülkeden alıcı, tedarikçi, medya ve diğer deniz ürünleri profesyonellerini ağırlayacak. Katılımcılar, mevcut tedarikçilerle tanışmak, yeni ürünler bulmak ve diğer sektör profesyonelleriyle ağ kurmak için bu etkinliğe katılacak. Deniz ürünleri endüstrisinin küresel buluşma noktası olan bu fuar, 23-25 Nisan 2024 tarihleri arasında Barselona, İspanya'da İİB milli katılımıyla gerçekleşecek.

Seafood Expo Global/Seafood Processing Global, dünyanın önde gelen deniz ürünleri etkinliklerini organize eden ve önde gelen yazılı ve çevrimiçi medya uzmanları Diversified Communications tarafından sunulmaktadır. Etkinlik, Diversified'ın mevcut ilişkilerinden ve kaynaklarından yararlanarak doğru alıcıların, distribütörlerin, ithalatçıların, ihracatçıların ve toptancıların etkinliğe katılmasını sağlıyor.

Automechanika Istanbul 2024 Otomotiv satış sonrası endüstrisinin bölgedeki en büyük buluşması başladı Automechanika Istanbul 2024 Otomotiv satış sonrası endüstrisinin bölgedeki en büyük buluşması başladı

Seafood Expo ziyaretçilerine, taze balık ve deniz ürünleri, dondurulmuş balık ve deniz ürünleri, katma değerli deniz ürünleri, deniz ürünleri endüstrisi hizmet sağlayıcıları, işlenmiş ve paketlenmiş balık ve deniz ürünleri, işleme ve paketleme ekipmanları ve nakliye komisyoncuları ve lojistik hizmetleri gibi birçok kategori sunuyor.