Türkiye'nin en kapsamlı gıda endüstrisi fuarı olan F İstanbul için geri sayım başladı Türkiye'nin en kapsamlı gıda endüstrisi fuarı olan F İstanbul için geri sayım başladı

9 - 12 Nisan 2024 tarihleri arasında Almanya'nın Münih şehrinde, Messe München GmbH organizasyonuyla gerçekleştirilecek Ceramitec, yenilik, ağ oluşturma ve başarı için bir platorm sunuyor. Farklı sektörlerden firmaların en üst düzeyde profesyonel düzeyde fikir alışverişinde bulunmak ve seramik sektörünün geleceğini birlikte şekillendirmek için buluşacağı bir fuar olacak.

Sektörün en iyi formunu deneyimlemek için ceramitec'te yerinizi alın. Önde gelen ticaret fuarı olan ceramitec, seramik endüstrisinin tüm yelpazesini sunuyor. Ağır kil, ince kil ve refrakter seramiklerin yanı sıra hammadde sektörü, teknik seramikler ve toz metalurjisi de kendi sergi alanlarını oluşturuyor.

Ceramitec, hammaddeler ve katkı maddeleri, toz, üretim malzemeleri ve yardımcı maddeler, refrakter malzemeler, fırın mobilyaları, fırınlar ve fırın ekipmanları, ağır kil seramikleri için makineler, sistemler ve cihazlar, ince ve refrakter seramikler için makineler, sistemler ve cihazlar, teknik seramikler ve toz metalurjisi gibi alanlarda uzmanlaşmış sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirecek.

Editör: Sude Yılmaz