Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, seçim sonrası yaptığı değerlendirmede, 'Milli Teknoloji Hamlesi ve katma değerli üretim için daha güçlü adımlar atacağız' dedi.

Ömer Bolat ve KKTC Ekonomi ve Enerji Bakanı Olgun Amcaoğlu arasında bayram görüşmesi gerçekleştirildi Ömer Bolat ve KKTC Ekonomi ve Enerji Bakanı Olgun Amcaoğlu arasında bayram görüşmesi gerçekleştirildi

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, 31 Mart mahalli idareler seçimlerinin ardından millete yönelik önemli mesajlarını sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Bakan Kacır, milletin sandıkta ortaya koyduğu iradenin her şeyin üstünde olduğunu vurgulayarak, milletin refahı ve umutlarını artırmak için daha fazla çalışacaklarını belirtti.

Kacır, açıklamasında, "Yatırım, istihdam, üretim ve ihracat rotasında kalkınma yolculuğumuzda daha hızlı yol almak ve ekonomimizi güçlendirmek için daha fazla gayret göstereceğiz" ifadelerine yer verdi.

Ayrıca, Milli Teknoloji Hamlesi ve katma değerli üretimle büyüme adına daha güçlü adımlar atacaklarını vurgulayan Bakan Kacır, reformlar, yatırımlar ve projelerle halkın takdirini kazanmak için daha fazla çaba sarf edeceklerini belirtti.