Güney Amerika'nın önde gelen uluslararası otomotiv servis endüstrisi fuarı Automechanika Buenos Aires La Rural Ticaret Merkezi'nde, 10-13 Nisan 2024 tarihleri arasında gerçekleşti.

Önceki yıllardaki gibi, Automechanika Buenos Aires 2024, Almanya, Brezilya, Türkiye ve diğer uluslararası katılımcıların ülke salonlarında sergiledi.

Profesyonel güncellemeler ve ağ oluşturma için önemli bir platform sunan fuar,  katılımcılardan ve çeşitli kuruluşlardan gelen klasik konferanslar, Arjantin Bileşen Üreticileri Derneği (AFAC) tarafından sunulan seminerler ve ulusal ve küresel endüstrilerden temsilcilerle yapılan pazarla ilgili tartışmalar gibi etkinliklere yer verdi.

EY Girişimci Kadın Liderler Programı 2024 başvuruları açıldı EY Girişimci Kadın Liderler Programı 2024 başvuruları açıldı

Proje Müdürü Fabián Natalini, "Nisan ayına bu kez planlanan en önemli uluslararası ticaret fuarlarından birinde yeniden bir araya gelmekten heyecan duyuyoruz. Şirketler arasında değerli bağlantılar kurmak ve yerli endüstrimizin büyümesini sağlamak için mükemmel bir ortam olduğuna inanıyoruz." şeklinde konuştu.

Katılımcı konferansları, gösterileri ve ürün lansmanları katılımcıların hedef kitlelerine daha çok yakınlaşmalarını sağlarken, Uluslararası Eşleştirme Programı şirketinizin büyümesini desteklemek için yeni iş fırsatları sundu.

Editör: Sude Yılmaz