70. Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı AYSAF, 1 Mayıs'ta İstanbul Fuar Merkezi'nde kapılarını açtı ve sektörün tüm oyuncularını bir araya getirdi! Ayakkabı yan sanayi malzemeleri, deri, suni deri, tekstil, taban, ökçe, aksesuar, makine, kimyasal ve kalıp üreticileriyle AYSAF, sektörün en önemli noktası haline geldi.

Photo 5877678498972286771 Y

İzmir, zeytin, zeytinyağı ve kahve tutkunlarını bir araya getiren iki önemli etkinliğe ev sahipliği yapacak İzmir, zeytin, zeytinyağı ve kahve tutkunlarını bir araya getiren iki önemli etkinliğe ev sahipliği yapacak

Düzenlenen fuarın organizatörlüğünü üstlenen ARTKİM Fuarcılık CEO'su Cengiz Yaman, fuarın detaylarını ve beklenen iş hacmini Fuar Dergisi'ne aktardı. Cengiz açıklamalarında şu ifadeleri kullandı:

“ARTKİM Fuarcılık olarak AYSAD ile beraber 70.kez AYSAF Fuarımızı düzenliyoruz. Fuarımızda şu an 313 tane toplam katılımcı var. Bunlardan 36 tanesi yabancı: Hindistan, İtalya, Pakistan ve Çin olmak üzere birçok ülkeden katılımcı var. 313 firma aşağı yukarı 1,13 milyar dolarlık bir ticari hacim için buradalar. Fuarımızın da 70’incisini düzenlememiz bizler için önemli. Fuar için 20 bine yakın ziyaretçi bekliyoruz. Yurt dışında çok farklı ülkelerde tanıtma fırsatı bulduk fuarımızı. Ayakkabı üretiminde kullanılan suni deri, deri, taban, aksesuar, makine ekipman ipliğine kadar olan tüm bileşenler fuarda yer alacak. Toplam 5 salonda fuarımızı açtık. Kasım fuarında da bu sayıyı 6’ya çıkaracağız”