Anuga Select Brezilya, hem yurt içi hem de yurt dışı ürün lansmanları söz konusu olduğunda perakende, yemek hizmeti ağları, ev dışında yemek yeme ve konaklama konularında en kapsamlı bir platorm sunuyor. Fuar, Messe Köln tarafından düzenlenecek ve 9-11 Nisan tarihleri arasında Anhembi Bölgesi'nde ziyaretçilerini ağırlayacak. 

A&B girişimcileri ve profesyonelleri tek bir yerden birçok fırsata sahip oluyor, yeni tedarikçileri değerlendirme, ilgi çekici yerlere katılma, uzman sunumlarına katılma ve Yiyecek ve İçecek alanındaki önemli küresel trendleri keşfetme iş genişletme ve artan rekabet gücü için bir alan sunuyor.

LIFT EXPO Kazakhstan, Kazakistan'ın asansör endüstrisine yön verecek LIFT EXPO Kazakhstan, Kazakistan'ın asansör endüstrisine yön verecek

Özel sektörel konseptiyle Anuga Select Brezilya, yiyecek ve içecek sektörünün çeşitliliğini ön plana çıkarıyor. Üreticiler, ihracatçılar, gıda hizmetine yönelik ekipman ve hizmetler ve dış ticaret acenteleri de dahil olmak üzere genel yiyecek ve içecek sektörünün çeşitli bölümlerine tamamen adanmış tek etkinlik olarak bilinen Anuga Select, tarım ticaretine, onun taze ve bölgesel tipik ürünlerine vurgu yapılmasına öncülük ediyor.

Amerika kıtasının en büyük yiyecek ve içecek fuarı olarak bilinen Anuga Select Brezilya, Açıklık ve şeffaflık, güven ve ortaklık, trendler ve dönüşüm: Sürdürülebilir ve adil bir gıda sistemine giden yolda küresel gıda endüstrisi dinamik değişimler geçiriyor. Dünyanın önde gelen yiyecek ve içecek fuarı Anuga, sektörün en büyük ulusal ve uluslararası topluluğunu bir araya getirerek olumlu bir iyimserlik ruhu yaratıyor.