CHP  TÜİK'e 'yanlış enflasyon verisi' açıklamaktan suç duyurusunda bulundu CHP TÜİK'e 'yanlış enflasyon verisi' açıklamaktan suç duyurusunda bulundu

Ambiyans Ev ve Mutfak Ürünleri İhracat Fuarı kapılarını açtı. Katılımcı firmalara yeni pazarlara açılma ve ihracat paylarını artırma fırsatı sunan fuar, 31 Ağustos-3 Eylül tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi (İFM)’nde gerçekleştirilecek.

EV ve mutfak eşyaları sektörü 2022’de elde ettiği 3 milyar dolarlık ihracatı bu yıl daha da yukarı taşımayı hedefliyor. Bugün kapılarını açan Ambiyans Ev ve Mutfak Ürünleri İhracat Fuarı da sektöre yön vermeye devam ediyor. Sektörün ağırlıklı olarak yabancı alımcılarla buluştuğu Ambiyans Ev ve Mutfak Ürünleri İhracat Fuarı İstanbul Fuar Merkezi'nde başladı. Katılımcı firmalara yeni pazarlara açılma ve ihracat paylarını artırma fırsatı sunan fuar, 31 Ağustos-3 Eylül tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde devam edecek. 80 bin metrekarelik alana kurulan fuara 100’e yakın ülkeden 400’e yakın yerli ve yabancı firma katıldı. Düzenlenen fuarı yaklaşık 30 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. Avrupa, Asya ve Ortadoğu ülkelerinden profesyonel satın alma yetkililerinin ağırlanacağı fuarda, özellikle Almanya, İtalya, Rusya’nın öne çıkacağı öngörülüyor.

Editör: Eslem Nur KARAMAN