Aksigorta CIO’su Kaan Konak, şirketlerin IT liderlerinin kurumları için inovasyon ve dijital dönüşüm projelerini ödüllendiren Future of CIO Awards  kapsamında  Yılın CIO’su seçildi.

Aksigorta CIO’su Kaan Konak, IT liderlerinin kurumları için inovasyon ve dijital dönüşüm projelerini ödüllendiren Future of CIO Awards ödül töreninde Yılın CIO’su ödülüne layık görüldü.

Türk Telekom ve Kızılay’ın deprem bölgesindeki öğrencilere eğitim ve teknoloji desteği büyüyor Türk Telekom ve Kızılay’ın deprem bölgesindeki öğrencilere eğitim ve teknoloji desteği büyüyor

Yılın CIO’su ödülüne layık görülmekten oldukça memnun olduğunu dile getiren Aksigorta CIO’su Kaan Konak, “Aksigorta olarak, sigorta sektörünün dijitalleşmeyle yeniden şekillenmesini sağlamaktan gurur duyuyoruz. Ekibimizin ana odağı, yeni nesil teknolojileri aktif kullanarak şirketimiz ve tüm paydaşlarımız için katma değer sağlamanın yanı sıra; mevcut süreçlerimizin dijitalleşmesini sağlayarak müşteri memnuniyetine katkı sunmak. Sigortacılığı dijital iş süreçleriyle kolay, yalın ve ulaşılabilir hale getirerek hem sektörde pozitif ayrışmaya hem de müşteri deneyimine katkı sağlamaya devam edeceğiz’’ diye konuştu.