Bitcoin fiyatı siyasi gelişmelerden etkilenerek düşüş yaşadı Bitcoin fiyatı siyasi gelişmelerden etkilenerek düşüş yaşadı

İleri teknolojiyle yeni nesil tarıma dayalı bir geleceği inşa etme vizyonuyla yola çıkan Agrotech Grup, geçtiğimiz Kasım ayında tamamlanan halka arz sürecinin ardından önemli bir teknolojik yatırım hamlesine daha imza attı. Agrotech Grup ve Joyce Teknoloji, Türkiye'nin elektrikli araç pazarında küresel bir dönem başlatan bir iş birliği gerçekleştirdi. Yerli üretim ve tam elektrikli iki farklı aracın tanıtıldığı lansman gecesinde Agrotech Otomotiv Grup Başkanı Bahadır Gören, Fuar Dergisi mikrofonlarımıza özel açıklamalarda bulundu.  

D S C03022

Bu geceyi otomotiv sektörü açısından önemli bir yen taşı olarak gördüğünü belirten Bahadır Gören, ‘’Otomotivin tüm diğer zincirinde faaliyet gösterecek önemli bir firma olma anlamında ciddi hedeflerle yola çıktık’’ şeklinde konuştu.

Lansman konuşmasında da 29 Ekim tarihine kadar hedefledikleri projelerin önemine değinen Başkan, ‘’Hem üretim hem ithal edeceğimiz araçları satma, platform ve fabrika kurma çalışmalarına başlamak, aynı zamanda Türkiye genelinde 20 elektrikli servisin açılması gibi ciddi bir hedeflerimiz var. Bu hedefe kitlenmiş şekilde ilerleyeceğiz’’ şeklinde konuşarak heyecanlarını dile getirdi.

D S C03007

Joyce markalı iki tane ürünle yola çıktıklarını belirten Bahadır Gören ürün detaylarından bahsetti. ‘’Öncelikli olarak A00 segmentinde tamamıyla elektrikli olan 3500 mm uzunluğa sahip, 140 km mesafe ile gidebilen, sürüş maliyetleri son derece uygun olan bir araçla yola çıkıyoruz. Bu araçla Türkiye genelinde önemli bir pazar payı kazanacağımızı düşünüyoruz. Devamında da elektrikli ticari bir araçla 6.2 metre küp taşıma kapasitesine sahip bir aracı piyasaya tanıtıyor olacağız. Dolayısıyla, devamında dünya genelindeki birçok fırsatı kovalayarak bünyemize birçok markayı katacağız’’