MCA World Ölçü, Kontrol ve Otomasyon Sistemleri Fuarı 8-10 Mayıs tarihlerinde endüstrinin teknik yetkililerini ve satın alma uzmanlarını güncel otomasyon teknolojileriyle yeniden buluşturmaya hazırlanıyor.

İzmir, zeytin, zeytinyağı ve kahve tutkunlarını bir araya getiren iki önemli etkinliğe ev sahipliği yapacak İzmir, zeytin, zeytinyağı ve kahve tutkunlarını bir araya getiren iki önemli etkinliğe ev sahipliği yapacak

Endüstriyel alanlarda teknolojik gelişmelere liderlik eden bir organizasyon olarak, her yıl düzenlenen MCA World Ölçü, Kontrol ve Otomasyon Sistemleri Fuarı'nda sektördeki son yenilikleri ve çözümleri endüstriyle buluşturuyor. 2. MCA World, Ölçü Kontrol ve Otomasyon Sistemleri Fuarı alanının uzman teknoloji üretici markaları, tedarikçileri, proje – taahhüt firmaları ve fabrikalardaki son kullanıcıları bir araya getirmek için 8 Mayıs’ta İstanbul Fuar Merkezi’nde başlıyor.

MCA World'de geçtiğimiz yılın fuarı, 42 stantlı katılımcıyı ve 19 ülkeden 3746 nitelikli ziyaretçiyi ağırlayarak sektörde bir kilometre taşı oluşturdu. Fuar, geniş bir ürün yelpazesi sunarak sektördeki boşluğu dolduran en güçlü etkinlik haline geldi. Türkiye'nin alanındaki tek fuarı olan MCA World Fair, aynı zamanda Avrupa, Ortadoğu, Türk Cumhuriyetleri ve Kuzey Afrika ülkeleriyle ticari iş geliştirme planı olan firmalar için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Fuar, farklı endüstrilerden gelen ziyaretçi sektör gruplarını bir araya getirerek iş birlikleri ve yeni projelerin ortaya çıkmasına olanak tanımaktadır. Gıda ve İçecek Tesisleri, Kimya ve Petrokimya Tesisleri, Demir-Çelik ve Çimento Fabrikaları, Enerji Santralleri, Otomotiv ve Yan Sanayi Fabrikaları, Kağıt, Cam ve Seramik Fabrikaları, Savunma Sanayi gibi çeşitli sektörlerden profesyoneller, fuar boyunca sektördeki son gelişmeleri keşfetme ve yeni iş bağlantıları kurma fırsatı bulacaklar.