Porselen ve züccaciye ürünleri sektörünün en itibarlı markası seçilen Kütahya Porselen, Türkiye İtibar Endeksi Ödül Töreni’nde ödülünü aldı. Törene katılan Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gülden Güral, bu prestijli ödülü dördüncü kez almaktan gurur duyduklarını ifade etti.

Türkiye İtibar Akademisi ve İstanbul Kent Üniversitesi tarafından bu yıl 14’üncüsü gerçekleştirilen ve 50 kategoride Türkiye’nin en itibarlı şirketlerinin belirlendiği Türkiye İtibar Endeksi Araştırması sonuçları açıklandı. Türkiye İstatistik Kurumu’nun “Türkiye Örneklemi” olarak kabul ettiği 26 bölge ve 72 ilde yaklaşık 15 bin kişi ile gerçekleştirilen araştırma sonuçlarına göre porselen ve züccaciye ürünü sektörünün en itibarlı markası Kütahya Porselen oldu. 

İstanbul Kent Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen ödül töreninde, Türkiye’nin önde gelen markalarının temsilcileri ve iş dünyasının önde gelen isimleri bir araya geldi. Törende, sektör bazında en itibarlı markalara ödülleri takdim edildi.

İnci Holding, üç şirketiyle ihracatın şampiyonlar liginde İnci Holding, üç şirketiyle ihracatın şampiyonlar liginde

“Dördüncü kez bu prestijli ödülü almaktan gurur duyuyoruz”

 Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gülden Güral, araştırma sonuçlarına ilişkin değerlendirmesinde “Kütahya Porselen olarak, işlevselliği estetikle buluşturan koleksiyonlarımızı sofralarla buluştururken, en büyük desteğimiz kullanıcılarımızın yıllardır bize duydukları güvendir. Dördüncü kez bu prestijli ödülü almaktan gurur duyuyoruz. Porselen ve züccaciye ürünleri sektöründe en itibarlı marka seçilmek, doğru yolda emin adımlarla ilerlediğimizin bir göstergesidir. Her zaman daha iyisini yapabilmek için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Bu ödülü almamızda emeği olan tüm çalışma arkadaşlarıma ve bizi bu ödüle layık gören herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Editör: Eslem Nur KARAMAN