Alternatif tatil seçeneklerini değerlendirmek isteyen, şehir yaşamının stresli ortam ve kalabalığından uzaklaşmayı arzulayanların dört gözle beklediği 6. CNR Camp & Caravan, Tiny House İstanbul Fuarı, 24 Nisan’da başlıyor. Yenikapı-Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek ve aralarında Shantigo, AND Outdoor, Lotus Tiny House, SYA Mobil ve Swan Karavan gibi sektörünün lider firmalarını 100'ün üzerindeki markasıyla ağırlayacak fuar, 28 Nisan saat 18.00'e kadar kadar ziyaretçilere açık olacak.

Whatsapp Image 2024 04 23 At 7.15.28 Pm

Fuar, birbirinden renkli Youtuber ve gezginleri de ağırlayacak. Tiny house ve karavan hayatına dair paylaşımlarıyla tanınan ünlü fenomenlerle doğaseverler festival tadında 5 gün yaşayacak.

Dünyada 40 milyar Euro bir pazar büyüklüğüne ulaşan kamp, karavan, tiny house ve doğa sporları sektörü, özellikle dünyada yeni bir akım oluşturan karavan kullanıcıları, kamp ve doğaseverleri fuarlarda bir araya getiriyor. Türkiye’de de sektörün hacmi arka arkaya açılan karavan otoparkları ve kamp alanları ve tiny house sektöründeki atılım ile birlikte 600 milyon dolarlara çıkıyor. Sektörde son 2 yılda üretici sayısı 5 katına çıkarken, Avrupa ülkeleri başta olmak üzere ihracat da 3’e katlandı.

Whatsapp Image 2024 04 23 At 7.15.27 Pm

Tam da bu noktada ticarette zirveye ulaşmak için doğru adres, her fuarda katılımcılarının aldığı siparişlerle yoğun ticaretin gerçekleştiği 6. CNR Camp & Caravan, Tiny House İstanbul Fuarı, olacak. Fuar, 24-28 Nisan 2024 tarihleri arasında Yenikapı-Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek.

Automechanika İstanbul 2024, otomotiv satış sonrası endüstrisi için milyar dolarlık ticaret hacmi yarattı Automechanika İstanbul 2024, otomotiv satış sonrası endüstrisi için milyar dolarlık ticaret hacmi yarattı