1972'deki lansmanından bu yana dünyanın dört bir yanından trafik teknolojisi profesyonellerinin buluşması için tercih edilen platform haline gelen Intertraffic Amsterdam,  16-19 Nisan 2024 tarihleri arasında pazar liderleri ve uzmanları, altyapı, trafik yönetimi, güvenlik, otopark ve akıllı mobilite alanlarındaki gelişmelerden haberdar edebilmek için, RAI Amsterdam'da bir araya getiriyor. Dünyanın önde gelen şirketleri ve paydaşları, kişisel buluşmalara odaklanan dört günlük fuarda en yeni çözümlerini sergiliyor.

Dört gün boyunca, tüm sektörü tek bir çatı altında bulma imkanı sunan fuar, katılımcılara sektördeki en son trendler ve gelişmeler hakkında bilgi sağlayacak. Böylelikle 900'e kadar katılımcı şirketin yeniliklerini ve çözümlerini keşfedecekler, dünyanın dört bir yanından yeni ortaklarla tanışacaklar ve uzmanlardan eğitim seminerleri sırasında öğrenme ve ilham alma fırsatı bulacaklar.

Food & Beverage West Africa, 11-13 Haziran'da Nijerya'da başlıyor Food & Beverage West Africa, 11-13 Haziran'da Nijerya'da başlıyor

Intertraffic'teki katılımcılar arasında akıllı mobilite, altyapı, trafik yönetimi, güvenlik ve otopark alanındaki ürünler için üreticiler, ithalatçılar, yerel acenteler, ulusal, bölgesel ve yerel otoriteler, hareketlilik alanında sektörler arası ticaret birlikleri, araştırma kuruluşları bulunmaktadır. Katılımcılara, ziyaretçilere ve diğer topluluk üyelerine bağlantılar ve bilgiler sağlayarak onların ticari ve profesyonel çabalarında başarılı olmalarına yardımcı olunmaktadır.

Trafik teknolojisi profesyonellerini küresel ölçekte birbirine bağlamak için çalışan Intertraffic, Uzmanlığı artırmaya ve ağ genişletmeye odaklanmıştır. Bugünün ve yarının mobilite zorluklarının üstesinden gelmek için yenilikçiliği, ticareti, çözümlerin ve bilgi birikiminin paylaşılmasını sağlayan yıl boyunca B2B ve B2G katılımını yaratmak ve kolaylaştırmak için çaba sarf etmektedir. Intertraffic, dünya çapında güvenli, sürdürülebilir ve verimli mobilite için çalışılmaktadır. Hareketlilik uzmanlarını ve profesyonellerini canlı ve çevrimiçi olarak bir araya getirerek, yaşanabilirliği etkileyen hareketlilik sorunlarının çözülmesine, yönetilmesine ve önlenmesine yardımcı olmaktadır.

Editör: Sude Yılmaz