Fuar İzmir, ekim ayında aynı anda üç tekstil ve hazır giyim fuarına ev sahipliği yapacak. Fuar İzmir'in A, B ve C hollerinde düzenlenecek etkinlikler arasında Fashion Prime – 7. Tekstil, Hazır Giyim Tedarikçileri ve Teknolojileri Fuarı; Fashion Tech – 3. Hazır Giyim, Konfeksiyon ve Tekstil Makineleri, Tekstil Baskı Teknolojileri Fuarı; ve bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Fashion Home İzmir - Ev Tekstili Fuarı bulunuyor.

F İstanbul, ünlü şeflere ve çeşitli inovasyonlara yer vermeye devam ediyor F İstanbul, ünlü şeflere ve çeşitli inovasyonlara yer vermeye devam ediyor

Fashion Prime, 9-11 Ekim tarihlerinde düzenlenecek ve hazır giyim sektörünün önde gelen üreticilerini, tedarikçi firma temsilcilerini, moda tasarımcılarını ve yan ürün sağlayıcılarını bir araya getirecek. Solo ve karma kumaş defileleri, sergiler, atölyeler ve çeşitli etkinliklerin yer alacağı fuara Türkiye'nin farklı yerlerinden ve dünyadan birçok katılımcı bekleniyor.

Fashion Tech, 9-12 Ekim tarihleri arasında üçüncü kez kapılarını açacak. Bu fuarda, hazır giyim ve konfeksiyon üretiminde kullanılan dikiş makineleri, otomatlar, serim ve otomatik kesim makineleri, iğneler, sarf malzemeler ve aksesuarlar sergilenecek.

İlk kez düzenlenecek Fashion Home İzmir, 9-11 Ekim tarihlerinde ev tekstilinde önde gelen markaları sektör paydaşlarıyla buluşturacak. Havlu, bornoz, nevresim, çarşaf, perde, zemin ve duvar kaplamaları, döşemelik kumaşlar, otel ve plaj tekstilleri, mutfak tekstilleri gibi ürünlerin sergileneceği fuara, Türkiye ve dünyanın dört bir yanından zincir mağaza temsilcileri, toptancılar, distribütörler, moda evleri, zincir oteller, tatil köyleri ve eğitim kurumlarından temsilciler katılacak

Editör: Eslem Nur KARAMAN