Anadolu Sigorta, Kasko Sigortası’nın trafikteki kötü anları güzel hatıralara dönüştürme gücünü aktaran reklam filmi ile Effie Türkiye’de Altın Ödül kazandı. 

Kasko sigortalarında müşterilerini yenilikçi ürün ve hizmetler ile buluşturan Anadolu Sigorta’nın “Kötü anları güzel hatıralara dönüştürün” mottosundan yola çıkan reklam filmi, Effie Türkiye ödüllerinde Altın Effie’ye layık görüldü. 

Astor Enerji 675 Mva Gücünde Transformatör Üretti Astor Enerji 675 Mva Gücünde Transformatör Üretti

Anadolu Sigorta’nın trafikte yaşanan olumsuz durumlarda geniş servis ağı ve kaza sonrası hızlı desteği ile müşterilerinin daima yanında olduğunu vurgulayan reklam filmi, bu yıl 16. kez düzenlenen Effie Türkiye Reklam Etkinliği Ödülleri'nde Sigorta Hizmetleri kategorisinde Altın Ödül kazandı. TBWA/İstanbul tarafından hazırlanan, Public Film’in yapımcısı olduğu ve Yönetmen Eli Kasavi’nin imzasını taşıyan reklam filminde kasko sigortasını Anadolu Sigorta’dan yaptıranların, bir kaza anında yaşadıkları, esprili bir dille aktarılıyor. 

Effie, dünya çapında 55 ülkede, European Association of Communciation Agencies’e üye reklam ajansları dernekleri ve reklamveren dernekleri tarafından düzenlenen dünyanın en prestijli pazarlama ve reklam etkinliği yarışması olarak öne çıkıyor. Effie Türkiye ise, Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği tarafından, 2005 yılından bu yana düzenleniyor. Yarışmanın sonuçları küresel marka ve ajanların Effie Effectiveness sıralamasına etki ediyor.

Editör: Sude Yılmaz