BTSO Başkanı İbrahim Burkay, "Birlik ve beraberlik ile 32 yıldır Hometex Fuarı'nı düzenliyoruz" BTSO Başkanı İbrahim Burkay, "Birlik ve beraberlik ile 32 yıldır Hometex Fuarı'nı düzenliyoruz"

Expomed Eurasia 2024 Fuarı, Rusya'dan Yoğun Katılımla Başlıyor. 

Rusya’dan çok sayıda tıbbi şirketi, Avrasya Bölgesi'nin ve Türkiye'nin medikal ve sağlık alanındaki Expomed Eurasia 2024 fuarına katılacak.Toplu serginin katılımcıları arasında medikal cihaz, ekipman ve teknoloji üreticileri de dahil olmak üzere 18 Rus şirketi yer alıyor. Düzenlenen fuara katılım sağlayacak olan üreticiler bir araya gelecekleri Rus mal ve hizmetlerinin tedarikini tartışacak.

Fuar çerçevesinde, Rus ihracatçıları, distribütörleri, belediye yetkilileri, uluslararası ticaret kurumları temsilcileri ve potansiyel uluslararası ortakların katılımıyla, karşılıklı toplantılar dahil olmak üzere, stantlarda birkaç resmi etkinliğin gerçekleştirilmesi planlanıyor. Expomed Eurasia Fuarı 25-27 Nisan’da TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek.

Uluslararası Expomed Eurasia 2024 Fuarı'na katılım sağlayacak olan Rus firmalar medikal cihaz ve ekipman, ilaç endüstrisi  ve sarf malzemeler alanında olacak. 

Medikal cihaz ve ekipmanları alanında katılım sağlayan firmalar; "AMIKO" Sınırlı Sorumlu Ortaklık, "Aurika" Limited Şirketi, "Bioquant" Limited Şirketi, "EMA Zavod" Kapalı Anonim Şirket, "Tıbbi Görüntüleme Sistemleri" Limited Şirketi, MLT Limited Şirketi,  "Neurosoft" Limited Şirketi,  "Nextelidgens" Limited Şirketi, "OKB "RITM" Kapalı Anonim Şirket, "Selli" Limited Şirketi, "CIT "NELIAN" Limited Şirketi,  "Yeni Teknolojiler" Limited Şirketi, Vitafon Limited Şirketi olarak belirlendi.

İlaç endüstrisinde Rusya'da önemli rol oynayan BioVitrum Limited Şirketi, "PARAFARM " Limited Şirketi ve Pul Sar Limited Şirketi katılım sağlayacak. Sarf Malzemeleri alanında da "Üretim İşletmesi Medmill" Limited Şirketi katılacak.