Medlab  Asia ve Asia Health 2024, Bangkok'ta düzenlenecek Medlab Asia ve Asia Health 2024, Bangkok'ta düzenlenecek

Water Africa fuarı ve seminer serisi, Batı Afrika İnşaat ve Yapı Fuarı ile birlikte, 26-28 Haziran 2024 tarihleri arasında Gana'da 30. yılını kutluyor. Bu etkinlik, Afrika genelinde su ve sanitasyon, altyapı ve inovasyon alanlarında Birleşmiş Milletler'in sürdürülebilir kalkınma hedeflerini karşılama amacıyla yatırımların arttığı bir pazarı destekliyor. Su depolama, arıtma ve dağıtımı, atık su toplama, arıtma ve taşıma ile sel yönetimi için hizmetler, ekipmanlar ve malzemeler alanında büyümeyi teşvik ediyor.

Water Africa ve Batı Afrika İnşaat ve Yapı Fuarı, Gana ve tüm Afrika kıtasında etkili ve verimli teknolojileri, ekipmanları ve hizmetleri tanıtmak ve tüm paydaşlarla bağlantı kurmak için bir platform sağlıyor. Etkinlik, Gana hükümetinin su ve sanitasyon hedefleriyle uyumlu ve ACE Event Management'ın 30 yılı aşkın sürede oluşturduğu uluslararası bağlantı ağından faydalanıyor.

Etkinliğin destekçileri arasında Gana Sanitasyon ve Su Kaynakları Bakanlığı, İnşaat ve Konut Bakanlığı ile Gana Su Şirketi yer alıyor.

Üç gün sürecek yüksek düzeyli seminer programı, akademik, araştırma ve endüstri liderlerinin sunumlarına yer verecek ve pratik becerileri geliştirmeyi amaçlayan atölye çalışmaları düzenleyecek. Ziyaretçiler arasında ulusal ve yerel hükümet yetkilileri, kamu hizmeti liderleri, mühendislik danışmanları, yüklenici firmalar, ekipman üreticileri ve tedarikçileri ile fon sağlayıcı kuruluşların ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri bulunacak.

Bu 30. yıl etkinliği, Afrika genelinde sürdürülebilir su yönetimi uygulamalarının ilerletilmesine ve altyapı geliştirme çalışmalarının güçlendirilmesine yönelik bir taahhütte bulunarak, bölgenin geleceğini şekillendirmeye kararlı endüstri profesyonelleri ve paydaşları için kilit bir etkinlik olacak.

Editör: Sude Yılmaz