Textile Collection Moscow için geri sayım başladı Textile Collection Moscow için geri sayım başladı

1991 yılında kurulan ve Vietnam'daki en uzun süredir devam eden yıllık ticari tanıtım etkinliği konumunda olan VIETNAM EXPO, Vietnam Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın ev sahipliğinde, Vietnam Ticareti Geliştirme Ajansı (VIETRADE) tarafından yönetilmekte ve VINEXAD JSC tarafından organize ediliyor. Fuar 3 Nisan tarihinde ziyaretçilerini ağırlamaya başlayacak. 

VIETNAM EXPO, yerel işletmelerin ve uluslararası ticaret teşvik kuruluşlarının ürünlerini sergilemek, Vietnam pazarında iş genişletme ve yatırım fırsatlarını keşfetmek için bir destinasyon olarak tanınmaktadır.

2024 yılında düzenlenecek olan 33. Vietnam Uluslararası Ticaret Fuarı (VIETNAM EXPO 2024), 3 Nisan - 6 Nisan tarihleri arasında Hanoi Uluslararası Sergi Merkezi'nde (ICE) gerçekleşecek. Fuarda, 16 ülke ve bölgeden 480'den fazla işletme, 550 stantta temsil edilecek. VIETNAM EXPO beş ana kategoriye odaklanıyor; Vietnam İhracat ve Yatırım Teşvik Pavyonları, Ulusal Pavyonlar, Elektronik, Makine ve Destekleyici Sanayiler, Dijital Teknoloji ve E-ticaret, Yiyecek ve İçecek.

Fuarda, Çin, Hindistan, Güney Kore ve Rusya Federasyonu'ndan 4 büyük ulusal pavyonun yanı sıra birçok ülkenin katılımıyla işbirliği ve yatırım fırsatlarına odaklanılacak. Ayrıca, VIETNAM EXPO'da seminerler ve forumlar düzenlenerek işbirliği olanakları ve pazar bilgileri paylaşılacak. Bu etkinlikler arasında, yatırım teşviki eğitimi programı, genişletilmiş üretici sorumluluğu, üretimde israfın ve iyileştirme yöntemlerinin belirlenmesi, iş başarısı için üretkenlik ve kaliteyi artırmaya yönelik çözümler gibi konular bulunmaktadır.

Fuarın büyük açılış töreni, Vietnam Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın ev sahipliğinde, ilgili bakanlıklardan ve hükümet dairelerinden liderlerin, diplomatik ve konsolosluk misyonlarından temsilcilerin aktif katılımıyla gerçekleşecek. VIETNAM EXPO 2024, sabah 9'dan akşam 5'e kadar ziyaretçilere açık olacak ve 20.000'den fazla ziyaretçi beklenmektedir.