Ekolojik köy projeleriyle yepyeni bir yaşam tarzının kapılarını aralayan, Çanakkale’de faaliyet gösteren Land Art, Türkiye’nin ilk ve tek “Doğada Bahçeli Yaşam Tarzı Fuarı” olan Nature Houses (Doğa Evleri) Show’a katılıyor. Modern yaşamın hızından uzaklaşmak ve doğayla iç içe bir yaşam sürmek isteyenler için projelerini tanıtmaya hazırlanan Land Art, 30 Mayıs – 1 Haziran 2024 tarihleri arasında İstanbul Yenikapı Avrasya Gösteri Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak.

Ekolojik köy projeleriyle yepyeni bir yaşam tarzını sunmaya hazırlanan Land Art, “Sürdürülebilir ve modern köy hayatına ulaşmayan kalmasın” mottosuyla 30 Mayıs- 1 Haziran 2024 tarihleri arasında İstanbul Yenikapı Avrasya Gösteri Merkezi’nde  gerçekleştirilecek Doğada Bahçeli Yaşam Tarzı Fuarı-Nature Houses Show’a katılacak. Sektörün önemli oyuncularının bir araya geleceği fuarda en önemli projelerinden biri olan Assos Panoroma’yı ilk kez görücüye çıkarmaya hazırlanan Land Art, Çanakkale’de turizme katkıda bulunacak eşsiz projelerini de ziyaretçilere tanıtacak.
Whatsapp Image 2024 05 29 At 16.54.40

InstallerSHOW 2024'te Türk üreticiler de yer alacak InstallerSHOW 2024'te Türk üreticiler de yer alacak

“Doğal yaşama dönüş artık istek değil ihtiyaç”

Fuarda bu yıla damga vuracak projeleriyle yer alacaklarına dikkat çeken Land Art Yönetim Kurulu Başkanı, Gayrimenkul Yatırım & Geliştirme Stratejisti Nail Güler şunları söyledi: “Doğal güzellikleriyle, verimli topraklarıyla, temiz su kaynaklarıyla, zengin oksijeniyle birçok medeniyete de ev sahipliği yapan Çanakkale birçok yatırımcının gözdesi. Gelen talepler doğrultusunda görüyoruz ki doğal yaşama dönüş artık istek değil ihtiyaç!  Land Art olarak uzun zamandır üzerine çalıştığımız projelerimizde önceliğimiz bölgenin doğal yapısını ve kaynaklarını koruyarak hatta geliştirerek yeni sosyal imkanlar katarak yepyeni bir yaşam tarzı sunuyoruz. Doğayla uyumlu yeni yaşam köyleri bunun en somut örneği olacak” diye konuştu.

Land Art, fuarda Salon xx 202  numaralı standında ziyaretçilerini ağırlayacak.

LandArt hakkında;

2013 yılından itibaren, gelişmekte olan bölgelerdeki değerli araziler için araştırmalar yaparak yatırım alanında güvenilir çözüm ortağı olan Eyvah Eyvah Gayrimenkul, arazilerin ekonomik değer kazanmasını sağlarken, doğanın dengesini koruyarak ekolojik ve sosyal anlamda zenginleştirme gayreti sunuyor.

Editör: İbrahim GÜNEŞ