Avcılık ve hedef sporları endüstrisine yönelik dünyanın önde gelen fuarı olan IWA OutdoorClassics 50. Yılını kutluyor. Nürnberg Messe’de sergiye açılan fuar; çeşitli silahlar, aksesuarlar, kıyafetler ve dış mekan ekipmanlarını sergiliyor. 29 Şubat - 3 Mart 2024 tarihleri ​​arasında Nürnberg'de gerçekleşecek ve ellinci yıl dönümünü kutlayacak Fuarda tanınmış üreticiler ve tüccarlar buluşuyor, Avcılık ve hedef sporları endüstrisi için dünyanın önde gelen IWA OutdoorClassics ziyaretçilerini bekliyor.

Almanya’da başlayan ve Avrupa’nın en büyük savunma ve güvenlik ekipmanları fuarı olan ENFORCE TAC ile IWA’ya Türk şirketleri damgasını vuruyor. ABD’den sonra özellikle Avrupa’ya hitap eden IWA’da CANiK ve SARSILMAZ yeni ürünlerini sergiliyor.

CANiK, uçaksavar M2F ve M3’e yoğunlaşırken, SARSILMAZ ise  ağır makineli tüfek SAR 127 MT ve makineli tüfek SAR 762 MT ürünlerini Avrupa pazarına tanıtıyor.

Geliştirdiği nikel, çelik polimerden üretilen farklı modelleriyle 80’den fazla ülkenin silahlı kuvvetleri, emniyet teşkilatları ve sivil kullanıcıları tarafından tercih edilen Sarsılmaz, bir askeri birliğin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürün çeşitliliğine sahip olan dünyanın sayılı üreticileri arasında yer alıyor.

Bu yıl 50. yaşını kutlayan fuarda avcılık ve hedef sporları endüstrisinde dünyanın en tanınmış üretici ve satıcıları, ziyaretçilerle buluşuyor.  Dört gün süren fuarda avcılık, silah, kamp ve spor malzemeleri ana ürün grubunda, ateşli silahlar ve aksesuarları, av ve atıcılık malzemeleri, kamp ve dağcılık malzemeleri, outdoor aksesuarlar ve tekstil ürünleri, mühimmat ve çeşitleri, hazır giyim, hediyelik eşyalar, avcılık donanımları, güvenlik sistemleri, optik aletler ve tarihi bir silah koleksiyonu sergileniyor.

BeautyEurasia Fuarı, güzellik sektörünü İstanbul'da bir araya getirdi BeautyEurasia Fuarı, güzellik sektörünü İstanbul'da bir araya getirdi

Editör: Sude Yılmaz