PAGEV Başkanı Yavuz Eroğlu, ''Tuttuğunu koparacak sivil toplum kuruluşlarına ihtiyacımız var'' PAGEV Başkanı Yavuz Eroğlu, ''Tuttuğunu koparacak sivil toplum kuruluşlarına ihtiyacımız var''

Bireysel ve kurumsal elektrikli şarj noktası kurulumunda sektörü bir araya getiren EV Charge Show 2023 fuarı kapılarını açtı. Fuar, 2-4 Kasım tarihleri boyunca elektrikli şarj  ilgililerini, sektör devleri ile bir araya getirecek.

Voli Fuarcılık tarafından düzenlenen ve sektör paydaşlarını bir araya getiren EV Charge Show 2023 fuarı kapılarını İstanbul Fuar Merkezi'nde açtı. 2-4 Kasım tarihleri boyunca devam edecek olan fuar, elektrikli ve plug-in hibrit araçların şarj altyapısına odaklanan, alanında dünyanın ilk ve tek fuar ve konferansı olma özelliğine sahip. Organizasyon, elektrikli araç şarj teknolojisi ekipmanları fuarı ve konferansı olarak elektrikli araçların şarj edilmesi için gerekli donanım ve yazılım üreticileri, hizmet sağlayıcıları, çözüm ortakları ve e-mobilite alanında yer alan tüm tarafları bir araya getiriyor.  

Editör: Eslem Nur KARAMAN