Türkiye ve Avrasya'nın önde gelen kozmetik, güzellik ve kuaför sektörü platformu olan 19. Uluslararası Kozmetik, Güzellik ve Kuaför Fuarı - BeautyEurasia, üçüncü gününde de büyük ilgi gördü.

BeautyEurasia, kozmetik, güzellik ve kişisel bakım sektörlerine kaliteli ve etkili bir fuar deneyimi sunarak ilk iki gününü başarıyla tamamladı. Dünya çapındaki üreticilerin ve tedarikçilerin ürünlerini, hizmetlerini ve teknolojilerini bir araya getiren fuar, sektörün ilerlemesine katkıda bulunmaya devam ediyor.

Ayrıca, bu yıl BeautyEurasia, VIP davetli alım heyeti programı kapsamında Avrupa ve Orta Doğu'dan 600'ün üzerinde profesyonel satın almacıyı katılımcılarla buluşturdu. Bu program, katılımcılara uluslararası üst düzey alıcılarla buluşma, yeni tedarikçilerle tanışma, iş geliştirme ve ortaklık imkanları sunuyor. Rusya, Fransa, Bulgaristan, Yunanistan, Hindistan, İtalya, İsviçre, Ukrayna, Japonya ve Çin gibi ülkelerden gelen yüzlerce yerli ve yabancı firma, BeautyEurasia'nın son gününde de en önemli ticari platformlardan biri olarak iş birliği fırsatlarını değerlendiriyor.

Fuar; kozmetik sektörünün global ve bölgesel gelişim alanlarının tartışılmasını ve bilgi alışverişini sağlayarak, yeni fikir ve ürünlerin tanıtımına yönelik etkin ve verimli bir platform sunuyor.

BeautyEurasia Mükemmelik Ödülleri sahiplerini buldu!

BeautyEurasia Mükemmellik Ödülleri, fuarın ikinci gününde sahipleriyle buluşturuldu. Birbirinden değerli firmaların VIP Heyet tarafından değerlendirildiği törende “Stant Tasarımı”, “Ürün Sergileme”, “Ağırlama Performansı” kategorilerinde ödüller dağıtıldı.

Mükemmellik Ödülleri törenindeki kategorilerin yanı sıra BeautyEurasia başta olmak üzere Türk ekonomisinin lokomotif sektörleri için fuarlar düzenleyen ICA Events tarafından katılımcılara teşvik ödülleri sunuldu. Kazanan firmalar, “Katılımcı Operasyonunda Örnek Performans”, “ICA Connect Kullanımında Aktif Profil”, “Ortak Pazarlama Aktivitelerinde Üstün Etkileşim” kategorilerinde ödüllendirildi.

Nükleer Santraller Zirvesi'nde 'Kadın Liderliği' oturumu gerçekleşti Nükleer Santraller Zirvesi'nde 'Kadın Liderliği' oturumu gerçekleşti

BeautyEurasia, 14 Haziran 2024, saat 18.00’a kadar İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.

Editör: Sude Yılmaz