Emekli maaşında zam farkı ne zaman yatacak? Emekli maaşında zam farkı ne zaman yatacak?

Türk gayrimenkul sektörünün en önemli temsilcilerinin katıldığı, kapıların yeniliklerle açtı. En önemli gayrimenkul firmalarının, vizyon projeleri ile yer aldığı fuara bu yıl örnek daireler damga vuruyor.

Emlak sektörünün önde gelen firmaları ve dev projeler, CNR Emlak - 7. Gayrimenkul Yatırımları Projeleri ve Finansmanı'nda buluşuyor.

Villa, Konut, Rezidans ve Toplu Konut Projeleri, AVM, İş Merkezleri ve Plazalar, Sanayi Siteleri ve Organize Sanayi Bölgeleri, Emlak Pazarlama Kuruluşları ve Arsa Ofisleri, Kooperatifler ve Devremülk Şirketleri, Müteahhitlik Hizmeti Veren Firmalar, Ahşap ve Çelik Prefabrike Konut Üreticileri & İthalatçıları, Bankalar, Finansman ve Kredi Kuruluşları, Kamu Kuruluşları, Belediyeler'in katılım sağladığı fuarda milyonlarca dolarlık iş hacminin yapılması bekleniyor. 3 Aralık tarihine kadar devam edecek fuarda mikrofonlarımıza özel açıklamalarda bulunan CNR Holding Pazarlama Müdürü Mert Necati Nalbantoğlu, 7.kez düzenlenen fuarın katılımcılardan ve paydaşlardan yoğun ilgi gördüğünü belirtti. Fuarda yüzde 10 civarında yabancı katılımcı olduğunu dile getiren Nalbantoğlu, ''7.kez düzenliyoruz fuarı. Bu fuarımız geçmişte 5 kez yapıldı ancak pandemi dönemi ile ara verilmiş bir projeydi. Sektörden gelen talepler doğrultusunda geçen yıl tekrardan start verdik. Gelen iyi dönüşler ile birlikte 7.kez açmaya karar verdik. Yabancı katılımcılarımız var; yüzde 10 civarında yabancı katılımcı var. İlk gün hava muhalefeti dolaysııyla sıkıntı yaşıyoruz. Umarım iyi geçer'' Yeni durak: Mersin  Mert Necati Nalbantoğlu, ''Emlak sektöründe bu fuarla yaratılan iş hacmi ile birlikte paydaşların görüşlerini alarak CNR Emlak Fuarının Mersin ayağını da yapacağız. Ocak 2024 itibari ile de orada hayata geçireceğiz'' diyerek 2024 yılında yapılacak CNR Mersin Emlak Fuarı'nın da duyurusunu ilk kez yaptı. Emlak sektörü hakkında açıklamalarda bulunan ve düzenlenen fuarın Türk ekonomisine katkısının olacağını belirten Nalbantoğlu, ''Bu sektör çok büyük bir iş hacmine sahip. Türkiye zaten emlak, gayrimenkul sektörü ile ön plana çıkıyor. Bu fuarımızda da firmalarımız cazip fiyatları ve projeleri ile öne çıkacak. Bu yüzden burada rahatlıkla söyleyebilirim ki milyonlarca dolarlık bir iş hacmi olacak. Türk ekonomisine bol katkımızın olacaına inanıyoruz''

Editör: Eslem Nur KARAMAN