TTM Automotive Technology 2024, Avrupa'nın bu bölgesindeki araç garajları, servis istasyonları, araç muayene ve değerlendirme merkezleri, araç yıkama tesisleri, parça ve ekipman mağazaları ile toptancıları için önemli bir etkinlik olan TTM Automotive Technology 2024, araç bakımı, onarımı, parça ve ekipman tedariki gibi konularda ihtiyaç duyan işletmeler ve profesyoneller için bir platform sağlayacak. Fuar 4-7 Nisan tarihleri arasında Poznan Congress Center'da sergilenecek.

Textile Collection Moscow için geri sayım başladı Textile Collection Moscow için geri sayım başladı

TTM Automotive Technology Fuarı, Otomotiv Teknolojileri Derneği ile birlikte MTP GRUPA tarafından düzenleniyor. Her iki yılda bir gerçekleştirilen bu etkinlik, 18.000'den fazla ticari ziyaretçiyi ağırlayarak yüzlerce yeni ürün, teknoloji ve hizmet sunar. Bakım ve onarım ekipmanları, araç gövdeleri için parçalar, motorlu taşıt bileşenleri, aksesuarlar, otomotiv elektrik sistemleri gibi çeşitli alanlarda ürün ve hizmetler sergilenecek.

Fuarın ana kapsamları arasında bakım ve onarım için makine ve ekipmanlar, otomotiv gövdeleri için aksamlar ve bileşenler,  motorlu taşıt aksamları ve bileşenleri, aksesuarlar ve ayarlama, otomotiv elektrik sistemleri, alarm cihazları, kilitler, immobilizerler, pnömatik lastikler, sıvılar ve sarf malzemeler, akaryakıt istasyonları ve ekipmanları, araç yıkama, bakım ve bakım hizmetleri, araçların çalışmasını destekleyecek veritabanları ve programlar, uzman teknik hizmetler gibi birçok fırsat yer alıyor.