Pure London, İngiltere'nin en büyük hazır giyim moda fuarı olarak, dünyanın dört bir yanından moda markalarını ve tasarımcıları 14-16 Temmuz 2024 tarihleri arasında Kensington Olympia'da buluşturacak. HYVE UK Events Limited organizatörlüğünde düzenlenecek olan etkinlik, 40 ülkeden 800'ün üzerinde firma ve 8500 ziyaretçi ile moda endüstrisindeki önemli bir buluşma noktası olacak.

Fuar, Bayan Giyim & Ayakkabı, Günlük ve Gece Giyim, Plaj Modası, Sürdürülebilir Moda, Ayakkabı, Aksesuarlar ve Mücevherat gibi çeşitli bölümlerde sektörün en yeni ve öncü koleksiyonlarını sergileyecek. Fenwick, Harrods, Liberty, Asos gibi zincir mağazaların yanı sıra birçok butik, toptancı ve online alışveriş sitesinin satın alma yetkilileri, yeni tasarımları keşfetmek ve ticari anlaşmalar yapmak için fuarı ziyaret edecek.

İKMİB tarafından PRSE 2024 Fuarı’na milli katılım düzenlendi İKMİB tarafından PRSE 2024 Fuarı’na milli katılım düzenlendi

Pure London ziyaretçilerinin %82'si satın alma kararlarında doğrudan etkiliyken, %52'si fuar sayesinde yıllık bütçelerinin önemli bir kısmını harcamak istiyor. Üç gün sürecek etkinlikte, ilham verici podyum şovları, öngörü seminerleri ve workshoplar da moda endüstrisinin önemli isimleri için ayrıcalıklı bir platform sunacak.

Moda dünyasının nabzını tutacak olan Pure London 2024, markalar için uluslararası bağlantılar kurma ve işlerini büyütme fırsatı sunuyor. Siz de moda dünyasının önde gelen isimleriyle buluşmak ve yeni işbirlikleri için Kensington Olympia'daki bu önemli etkinliğe katılın.

Editör: Sude Yılmaz