Cumhurbaşkanı Erdoğan, Karabük mitinginde açıklamalarda bulundu. Enflasyonun yıl sonunda düşeceğini belirten Erdoğan, "Çalışanlarımızın ve emeklilerimizin yaşadığı sıkıntıların çözümü boynumuzun borcudur" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti’nin Karabük mitinginde açıklamalarda bulundu. Gündeminde yine çalışan ve emekliler olan Erdoğan, Çalışanlarımızın ve emeklilerimizin yaşadığı sıkıntıların çözümü boynumuzun borcudur" dedi.

Mitinge 46 bin kişinin katıldığını ifade eden Erdoğan, ‘’Ekmeğini demirden çıkaranların şehri olan Karabük, Türkiye sanayisinin de can damarları arasında yer alıyor. Ekonomimize eşsiz katkılar sunuyor. Bu şehri Türkiye Yüzyılı'nda daha da ileri götürmek bizim için bir vefa meselesidir’’ dedi.

Bilgi Hazinesi Avı ve Bitcoin Bayramı yarın Fişekhane'de başlıyor! Bilgi Hazinesi Avı ve Bitcoin Bayramı yarın Fişekhane'de başlıyor!

Yerel seçimler hakkında da açıklamalarda bulunan Erdoğan, Karabük halkının geçen mayıs seçimlerinde Cumhur İttifakı'na milletvekilliğinde yüzde 62'yi aşan, Cumhurbaşkanlığı'nda yüzde 64'e varan oranlarda destek verdiğini hatırlatarak ‘’Bunun için her birinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. 31 Mart'ta çok daha yüksek oy oranları ile yanımızda olacağınıza inanıyorum. Ben Cumhurbaşkanı olarak ekibimde çok çalışacağım. Yerel yönetimlerle ele ele vereceğiz, Karabük'ü çok daha farklı bir yere taşıyacağız’’ dedi.

Gündeminde yine çalışan ve emeklilere yer veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ‘’Çalışanlarımızın ve emeklilerimizin yaşadığı sıkıntıların çözümü boynumuzun borcudur. Bazıları meydanlarda söz verip göreve gelince unutmasını iyi bilirler. Biz ise yapmakla mesulüz. Sırtlarında yumurta küfesi olmayanlar diledikleri gibi atıp tutabilirler. Önce tüm hazırlıklarımızı tamamlayacağız, sonra sözümüzü söyleyeceğiz’’ dedi.

Erdoğan, ‘’Önümüzdeki en büyük problem olan enflasyon yılın ikinci yarısından itibaren düşmeye başlayacak. Türkiye'yi geçen 21 yılda nasıl 3 kat büyüttüysek inşallah önümüzdeki dönemde 2 kat daha büyüterek bunu başaracağız. Refah kaybını telafi edeceğiz. Azimle çalışarak üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir mesele yoktur. Yeter ki birliğimize, kardeşliğimize sahip çıkalım’’