Güzelliği ve yeniliği dünyanın dört bir yanına yaymayı hedefleyerek kozmetik endüstrisi için küresel bir iş fırsatları ağı oluşturan Cosmoprof Worldwide Bologna, benzersiz bir ticaret fuarı konseptine sahip olup güzellik endüstrisinin çeşitli sektörlerine odaklanıyor. Sergi alanı BolognaFiere sergi merkezinin tamamını kapsamaktadır ve dağıtım, perakende ve profesyonel kanallar arasındaki buluşmayı kolaylaştırıyor. Bologna Fiere Cosmoprof S.P.A. tarafından düzenlenen fuar, 21-23 Mart tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.

İşletmeler arasında derin ve kalıcı bağlantıları teşvik ederek pazar eğilimlerini keşfetmeyi ve öngörmeyi sağlayan verimli bir platform sunan Cosmoprof, özel ihtiyaçlara uygun araçlar ve ağ oluşturma fırsatları sunarak dünya çapındaki kozmetik endüstrisindeki şirketleri ve profesyonelleri desteklemeye adanmış. 

Anuga Select Brezilya 9-11 Nisan'da başlıyor Anuga Select Brezilya 9-11 Nisan'da başlıyor

Fuar, ziyaretçilerin ve katılımcıların bağlantılarını güçlendirmesine, yeni potansiyel müşterilere ulaşmalarına ve yeni pazarlara girmelerine yardımcı olur. Ayrıca, sektör vizyonerleri ve uluslararası konuşmacıların katılımıyla gerçekleşen eğitim ve etkinlikler sayesinde kozmetik sektörünün geleceği hakkında bilgi edinme imkanı sunar. Cosmoprof Worldwide Bologna aynı zamanda yeni ürün ve çözümlerin bir lansman noktasıdır ve özel projeler ve etkinlikler aracılığıyla katılımcılara büyük atılımlar yapma fırsatı sunar. BolognaFiere Cosmoprof, uluslararası kuruluşlarla yapılan ortak girişim anlaşmaları sayesinde küresel bir topluluktur ve çeşitli fuarlar aracılığıyla dünya genelinde kozmetik endüstrisinin gelişimine katkıda bulunur.