CHP  TÜİK'e 'yanlış enflasyon verisi' açıklamaktan suç duyurusunda bulundu CHP TÜİK'e 'yanlış enflasyon verisi' açıklamaktan suç duyurusunda bulundu

Bugün 35.kez kapılarını açan Promosyon Show fuarı sektöre kapılarını açtı. Fuar binlerce ürünü, yenilikleri yurt içi ve yurt dışından katılım sağlayacak kurumsal alıcıların beğenisine sunacak.

Başta Avrupa, Asya, Afrika ve Orta Doğu’daki birçok ülkeden kurumsal satın almacı alım yapmak için 27 Eylül’de Promosyon Show’da olacak. Fuarda; deri-tekstil, dekorasyon ürünleri, ofis malzemeleri, kırtasiye, seramik, el aletleri, toprak ve cam ürünleri, baskılı materyaller, elektronik ürünler, makine ekipmanları, oyuncaklar, şarj aletleri gibi binlerce promosyon ve hediyelik eşya ürünü ilgilileri bekliyor olacak. Yerli ve yabancı alıcılar, klasik ve teknolojik promosyon ürünlerin yanı sıra fuarda kişi ve kurumlar için tasarlanan özel ürün yelpazesini de yakından inceleme fırsatı bulacak. Türkiye’nin promosyon ve hediyelik eşya ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firma yetkilileri, fuar süresince sektör profesyonelleri ile buluşarak B2B alanlarında tedarikçilerle iş görüşmesi gerçekleştirebilecek. Orta Doğu ve Balkanların en büyük kurumsal tanıtım ürünleri fuarı Promosyon Show fuarında yeni ürünlerle yerli ve yabancı satın almacıların karşısına çıkacaklarını belirten PROMOTÜRK Başkanı Mehmet Yücetürk, “Bu yıl 35. fuarımızı düzenliyoruz. Birçok dernek üyemizle yaptığımız görüşme sonucunda gördük ki; Promosyon Show fuarında firmalarımız pandemi sonrası oluşan talebe daha sağlıklı cevap verebilme adına yeni ürünleriyle yerli ve yabancı satın almacıların karşısına çıkacak. Bu fuarın Avrupa ve diğer bölge ülkeleri ile iş birliğini ve ticaret hacmini arttıracağına inanıyoruz. Fuarda kurumsal alıcılar, hem içinde bulunduğumuz yılın hem de 2024 yılının promosyon siparişlerini verecek. Tanıtım ürünleri sektörünün yeni trendleri takip etmek, en son çıkan ürünleri yerinde görmek ve deneyimlemek, üreticiler ile kontak kurmak, B2B görüşmelerle ticaret hacmini arttırmak isteyen tüm girişimcileri Türkiye'nin tek, Orta Doğu ve Balkanlar'ın en büyük kurumsal tanıtım ürünleri fuarı olan Promosyon Show’a bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Editör: Eslem Nur KARAMAN